Do góry

gabisia75

gabisia75
offline

O profilu

Nazwa użytkownika:
gabisia75
Zarejestrowany:
bardzo dawno temu
Ostatnio online:
3 lata temu
Wpisy:
668
Otrzymane lajki:
10
Znajomi:
38
Grupy:
19

Opcje

O użytkowniku

Imię:
Asia
Płeć:
Kobieta

Coś o mnie

Chciałabym być ptakiem wolnym, w przestworza wznieść się wysoko, dać ponieść wiatrom daleko dalej, niż sięga oko. Zostawić wszystkie te troski "że muszę, należy, że trzeba" rozwinąć smukłe swe skrzydła i wznieść się w górę, do nieba Odetchnąć pełną piersią, zachłysnąć wolności smakiem, lecz to są tylko marzenia, nie jestem wolnym ptakiem.
* * *
Bezimienna, jak Anioł skrzydlaty. Bez nazwy, jak ziarenko piasku w klepsydrze. Znaki szczególne, podcięte skrzydła z sercem na temblaku. Coś optymistycznego...wciąż pod poduszką chowam resztki nadziei, że w ludziach jest więcej dobra niż zła.

Moje obecne zajęcia

Zainteresowania

psychology, Social pedagogy, resocialization pedagogy

Muzyka, którą lubię

i każda inna miła dla ucha :)

Ulubione filmy

Peaceful Warrior, Fireproof, Left Behind Series

Ulubione książki

Paulo Coelho, Eric Emmanuel Schmitt

Ulubione cytaty

* "Łza to też krew..tylko z duszy nie z ciała..Dlatego taka przejrzysta i biała..."

* "Czas nie leczy ran, tylko przyzwyczaja do bólu."

* "Serce obawia się cierpień [...] Powiedz mu, że strach przed cierpieniem jest straszniejszy niż samo cierpienie. I że żadne serce nie cierpiało nigdy, gdy sięgało po swoje marzenia..."
- Paulo Coelho

* "Nawet jeśli czasem trochę się skarżę - mówiło serce - to tylko dlatego, że jestem sercem ludzkim, a one są właśnie takie. Obawiają się sięgnąć po swoje najwyższe marzenia, ponieważ wydaje im się że nie są ich godne, albo że nigdy im się to nie uda. My, serca, umieramy na samą myśl o miłościach, które przepadły na zawsze, o chwilach, które mogły być piękne, a nie były, o skarbach, które mogły być odkryte, ale pozostają na zawsze niewidoczne pod piaskiem. Gdy tak się dzieje, zawsze na koniec cierpimy straszliwe męki."
- Paulo Coelho