Do góry

PROINSTALL Electrical Systems Ltd

Kategoria:
Elektrycy
Obszar:
Glasgow

Opis

Nasza oferta przygotowana jest dla szerokiego grona odbiorców: od indywidualnych użytkowników mieszkań, do firm. Wykonujemy wszelkiego rodzaju prace elektroinstalacyjne, począwszy na wyszukiwaniu usterek a skończywszy na montażu paneli sterowniczych w obiektach przemysłowych. Wykonujemy pomiary instalacji elektrycznych potwierdzone odpowiednimi certyfikatami (Electrical Installation Certificate, Electrical Installation Condition Raport, Visual Inspection Raport) a także Safety Tests dla urządzeń elektrycznych, oraz tzw. PAT Testing. Wykonujemy kompletnie nowe instalacje elektryczne, systemy ogrzewania podłogowego, systemy wideo domofonowe, systemy dostępu i dozoru CCTV oraz sieci komputerowe i telefoniczne.

Jesteśmy doświadczonymi elektrykami z uprawnieniami. Dobrze znamy rynek i obecne wymagania brytyjskie. Posiadamy Public Liability Insurance.

Jeżeli masz mniejsze zlecenie nie obawiaj się zgłosić do nas – robimy wszystko i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Klient musi być zadowolony, dlatego dużo rozmawiamy i pytamy o najmniejsze szczegóły zamówienia.

OD KWIETNIA 2011 POSZERZYLIŚMY NASZĄ OFERTĘ O TZW. FIRE ALARMS - projektowanie, montaż, odbiory i przeglądy okresowe zgodnie z BS 5839.

Referencje (nasi klienci i zakończone projekty):
SKELMORLIE CASTLE k. Largs
WISHAW DENTAL CLINIC,
LB DENTAL PRACTICE – 135 London Road – Glasgow,
RT GARAGE- polski warsztat samochodowy,
Polska Masarnia “B&M Sausages” - 10 Back Causway Street, Glasgow
"Citizen Smith Pub" – 168 Rose Street Edinburgh,
Stacje Benzynowe JET w Wishaw, Paisley, Springburn i Clyde Bank,
Restauracja "Mama San" i "Saint Judes Hotel" - 190 Bath Street Glasgow,
WHITECRAIGS RUGBY CLUB - Aurs Road - Newton Mearns
RETTIE & CO ESTATE AGENTS - Edinburgh

Gwarancja: Na wykonane prace udzielamy roczną gwarancję i zapewniamy, że nikt po nas nie poprawia.

Od czerwca 2011 firma byla częścia znanej polskiej społeczności firmy ELTECH Electrical Systems Ltd, której właściciele w czerwcu 2014 postanowili podzielic firmę na dwie mniejsze. Tym sposobem PROINSTALL powrócił do swojej poprzedniej nazwy istniejącej od 1996 roku.
Więcej o nas możesz dowiedzieć się na http://electricalsystems.wixsite.co... lub telefonując: 07920110075 lub pisząc na email: [email protected]

Kontakt

Numery telefonów:
Kom.
079 20 11 00 75
Pozostałe