Do góry

Violet's Beauty and Massage Studio

Kategoria:
Rehabilitanci i masażyści
Obszar:
Edynburg

Opis

Jeżeli potrzebujesz relaksującego masażu Szwedzkiego, albo znacznie mocniejszego masażu głębokich tkanek miękkich w Violet's Beauty Room będzie to zabieg dostosowany do Twoich potrzeb. Przyszłe mamy zapraszam na masaż ciążowy.

Masaż szwedzki, dzięki specjalnym technikom ucisku, pozwala na odprężenie, przynosi też wiele korzyści dla zdrowia. Obecnie jest najpopularniejszym rodzajem masażu stosowanym w Europie Zachodniej. Masaż szwedzki, oprócz wielu korzyści zdrowotnych, pomaga odprężyć się i zrelaksować. Poleca się go szczególnie osobom, które pierwszy raz korzystają z usług masażysty.

Masaż głębokich tkanek miękkich - celem masażu głębokiego jest zniwelowanie dolegliwości bólowych, polepszenie postawy ciała, zwiększenie giętkości i płynności ruchu. Niektóre zabiegi stosowane w masażu głębokim są bardzo podobne jak w masażu terapeutycznym. Przypomina masaż szwedzki, jednak masaż głęboki charakteryzuje się dużo wolniejszym ruchem, głębszym naciskiem oraz skoncentrowaniem na strefach napięcia i bólu.

Masaż aromaterapeutyczny, to zabieg wykonywany z zastosowaniem olejków eterycznych. Olejki dobierane są do konkretnej osoby i dostosowane są do jej potrzeb. Masaż aromaterapeutyczny jest znacznie łagodniejszy i delikatniejszy od masażu szwedzkiego, mimo to daje doskonałe efekty w rozluźnieniu napiętych mięśni.

Masaż ciążowy, dostosowany do potrzeb przyszłej mamy oraz etapu ciąży. Jest to dziewiećdziesięcio minutowy zabieg, którego celem jest zrelaksowanie i odprężenie przyszłej mamy.

Zdjęcia

Kontakt

Numery telefonów:
Kom.
07954600797 (Wiola)
Pozostałe

Lokalizacja

Ulica:
6 Parkside Street
Miasto:
Edynburg
Kod pocztowy:
EH8 9RL