Do góry

FAQ Społeczności

Dlaczego temat jest zamknięty?

Tematy w których nikt się nie udzielał przez długi czas (zazwyczaj około roku) są automatycznie zamykane. Oznacza to, że nie można ich już komentować.

Co to są Miasta?

Miasta są dedykowane fora, których celem jest łączenie ludzi mieszkających w danym miejscu lub nim zainteresowanych. Zobacz przykład miasta - Glasgow.

Jak zasugerować Miasto?

Jeśli miasto, w którym mieszkasz, nie widnieje na liście miast, a uważasz, że w powinno mieć swoje miejsce na Emito.net, napisz do nas na [email protected].

Co to są Grupy użytkowników?

Grupy użytkowników skupiają ludzi o podobnych zainteresowaniach. Grupy mogą być publiczne (dostępne dla wszystkich) lub prywatne. Każda grupa ma administratora (założyciela), forum dyskusyjne oraz członków. Ty także możesz założyć Grupę, ale zanim to zrobisz, sprawdź czy podobna już nie istnieje. Zobacz przykład Grupy - Fotografia.

Jak działają Grupy prywatne?

Forum oraz lista członków grupy prywatnej są dostępne tylko dla jej członków, pozostali mogą zobaczyć jej tytuł, opis oraz kto jest jej administratorem. Jeśli chcesz wziąć udział w grupie prywatnej, administrator tej grupy musi zatwierdzić Twoją prośbę o członkostwo.

Jak zrezygnować z prowadzenia grupy prywatnej?

Jeżeli chcesz zrezygnować z prowadzenia grupy prywatnej skontaktuj się z nami pisząc na [email protected]. Zaproponujemy prowadzenie grupy innemu użytkownikowi, możesz także kogoś zasugerować.

Dlaczego niektóre grupy są polecane?

Polecamy ciekawe i dobrze prowadzone grupy. Jeśli zauważyłeś ciekawą grupę, na którą powinniśmy zwrócić uwagę, daj nam znać pisząc na [email protected].

Jeżeli masz pytanie, na które nie znalazłeś tutaj odpowiedzi, skontaktuj się z nami wysyłając e-mail na [email protected].