Do góry

POSK - Polski Ośrodek Społeczno-Kulturalny

Kategoria:
Organizacje i stowarzyszenia
Obszar:
Londyn

Opis

POSK ma jako cel promocję i udostępnianie Polskiej kultury we wszystkich swoich formach. Służy on całej Polskiej społeczności, niezależnie od wieku, umożliwiając utrzymanie i rozwój tożsamości narodowej. POSK stara się osiągnąć ten cel przez sprawne zarządzanie, skuteczne użycie swoich funduszy oraz współpracę z innymi organizacjami.

POSK, Polski Ośrodek Społeczno-Kulturalny został założony przez społeczność polską w Wielkiej Brytanii. POSK skupia Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii, jest prowadzony przez przedstawicieli starszego i młodego pokolenia.

Celem działalności POSKu jest pielęgnowanie więzi między Polakami przebywającymi w Wielkiej Brytanii, promocja polskiej kultury i sztuki, oraz rozwój tożsamości narodowej. POSK daje możliwość spotkania się w polskiej atmosferze, nabycia czy wypożyczenia polskich książek i czasopism, obejrzenia polskich filmów, sztuk teatralnych lub kabaretów.

Poprzez swoją działalność POSK odgrywa kluczową rolę w polskim życiu kulturalnym w Londynie. POSK jest otwarty również dla gości innych narodowości. Nawet jeśli nie władasz biegle językiem polskim, jest naszym pragnieniem, abyś czuł się tu jak w domu.

Kontakt

Numery telefonów:
Stac.
0208 741 1940
Pozostałe

Lokalizacja

Ulica:
238-246 King Street
Miasto:
Londyn
Kod pocztowy:
W6 0RF