Do góry

Michał Nowicki

Polak zakończył 712-kilometrowy bieg

Burzą braw przywitali wczoraj Michała Nowickiego pracownicy organizacji SAMH, których promował w całej Wielkiej Brytanii biegnąc przez ostatnie 15 dni. – Jeśli zaczynacie myśleć o samobójstwie, natychmiast się skontaktujcie ze SAMH – apeluje do Polaków.

O godz. 15.20 Michał zakończył bieg przed Edinburgh Royal Hospital. Tu jako terapeuta pracuje z osobami, które m.in. chciały targnąć się na swoje życie.

Michał Nowicki biegnie z Londynu do Edynburga

W strugach deszczu wybiegł w niedzielę punktualnie o godz. 10 spod londyńskiego Parliament Square. – Jestem dobrze przygotowany. Dam radę – powiedział portalowi Emito.net przed startem w 712-kilometrową trasę.

13.05.2012 godz. 7.26

Dziś ostatni etap biegu Michała z Peebles do Edynburga.

- Dziś ostatni etap do Edynburga, 26 mil. Nie mogę w to uwierzyć. Tak więc doczekałem się by zobaczyć synka Grega, żonę Monikę i moich przyjaciół - napisał dziś rano na Facebooku. - Czuję się poddenerwowany i podekscytowany!

1 człowiek, 15 dni, 712 km

34-letni Michael Nowicki w ciągu 15 dni przebiegnie 712 km z Londynu do Edynburga. Swój maraton rozpocznie 29 kwietnia. Chce w ten sposób zebrać 10 tysięcy funtów dla Szkockiego Stowarzyszenia Zdrowia Psychicznego SAMH. Chodzi o rozwój programu przeciwdziałania samobójstwom.

Michael Nowicki przygotowuje się do biegu w górach Szkocji