sorka, jakies fake sie wkradl do edytora forum, oto poprawny adres:
http://www.logiccenter.webhostfree.net/JobCentre
W.
Zgoda, jest strona JobCentre, to co prezentuje i tak jest kopia tego co
znajduje sie na ich stronie, nie uprawnia to w dodatku do
niewybierania sie do JobCentre lub odwiedzenia ich strony.
Jestem tylko ciekaw dlaczego jak wybieram w Jobie oferty z
jednego dnia otrzymuje ich 108? dziennie pojawia sie od 60 - 70 ofert,
raz w Jobie trafila mi sie oferta z zeszlego roku ;], poza tym
wyszukiwarka na stronie zyje swoim wlasnym zyciem, nie dziala ani
wyszukiwanie po slowach kluczowych, ani w lokalizacji, zatem zrobilem
swoja wlasna wyszukiwarke ;]
P.S. Sprobuj otworzyc strone Job`a w Firefox`ie
Pozdr
WojtassEdi
Witajcie.
Jakis czas temu napisalem makro do "zrzucania" ofert z
JobCentrePlus.gov.uk, sprawdzam tez codziennie co nowego pojawia
sie na stronie. Napisalem tez prosta wyszukiwarke
tekstowa, jesli komus to pomoze w poszukiwaniu to polecam:
<a href="http://www.logiccenter.webhostfree.net/JobCentre" target="_blank">tutaj</a>
Tips&tricks:
- uzywajcie tylko jednego kryterium (job title lub job desc),
- w bazie trzymam tylko oferty z 7 dni wstecz,
- pisalem to szybko, wiec nie oczekujcie ekstra oprawy graficznej,
- wyszukiwarka szuka oferty z Ediego, Glasgow i Aberdeen,
- jesli chcecie obejrzec wszystkie oferty, wpiszcie w job desc "a" i [Enter],
- any questions, holla <a href="mailto:[email protected]?subject=Szkocja Job">napisz</a>
Dzieki i pozdr
WojtassEdi
<IMG
SRC="http://www.logiccenter.webhostfree.net/reggistat/stat.php?s=Szkocja_job&p=0&f=4&r=255&g=204&b=0"
BORDER="0" ALT=" ">