Do góry

Dlaczego Aberdeen?

Temat zamknięty
Marek4321
5
01.02.2014, 12:31

W marcu wybieram sie do Aberdeen, wogóle pierwszy raz do UK z nastawieniem pobytu na stałe. Doradziła mi koleżanka, że w miarę łatwo tutaj bedzie mi się ulokować i znależć pracę. Mam pytanie, dlaczego akurat wybraliście Aberdeen?

zuzula25
44
#101.02.2014, 12:40

Hmmm,jezeli w Polsce masz prace i jako tako zyjesz na jakims poziomie to nie przejezdzaj tutaj,bo wcale latwo nie jest a juz napewno nie z praca...Miasto Aberdeen drogie,drugie po Londynie,wogole to sie zrobilo do d...y:(

SaJaNa.
3 440 17
SaJaNa. 3 440 17
#201.02.2014, 12:44

Bo po 22h w Aberdeen nie kupisz alkoholu. P

Marek4321
5
#301.02.2014, 12:45

zuzula25 Polski to mam już dość, i nie widzę by sie miało cokolwiek zmienić przez najbliższe 10 lat

SaJaNa.
3 440 17
SaJaNa. 3 440 17
#401.02.2014, 12:46

No i wtedy można się ortografii uczyć. P

zuzula25
44
#501.02.2014, 13:33

Jak chcesz,jezeli bedziesz mial prace i dach nad glowa to bedzie dobrze,tylko Polacy na Obczyznie dadza Ci popalic:(

Marek4321
5
#601.02.2014, 13:38

zauważyłem, że coś jest nie tak :)

marek27
289
marek27 289
#707.02.2014, 07:16

No idioci wszedzie.

Faktem jest ze ciezko z mieszkaniem, a jezeli juz sa to sa drogie. Ale jest tu duzo pracy. Inzynier znajdzie ja zawsze. Podstawa to angielski komunikatywny i zawód.

Napisz czym sie zajmujesz?

Marek4321
5
#809.02.2014, 12:42

Jestem po biznesie międzynarodowym, znam perfekt rosyjski i ukraiński, angielski komunukatywny też.

ZeeN
1 180
ZeeN 1 180
#914.02.2014, 18:12

to mozesz spokojnie pracy w jakiejs fabryce rybnej pracowac, tam swego czasu dominowal jezyk rosyjski ;)

ZeeN
1 180
ZeeN 1 180
#1014.02.2014, 18:15

*szukac* mialo byc

Profil nieaktywny
kibel
#1114.02.2014, 18:17

W Aberdeen osiedlają się sami polscy psychopaci

Pulkownik
Aberdeen
7 807 62
Pulkownik Aberdeen 7 807 62
#1214.02.2014, 18:18

zawod taki sobie jak na aberdeen
inzynier ma latwiej
ucz sie angielskiego bo to podstawa jesli nie chcesz skonczyc w fiszerni jak przedpisca wspominal

w aberdeen faktycznie latwiej o prace, ale jest to praca w dosc waskim zakresie zawodow- wszystko kreci sie wokol ropy

squit
3 108
squit 3 108
#1314.02.2014, 18:59

O kibel

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#1414.02.2014, 23:03

Marek4321
01.02.14, 12:31
Mam pytanie, dlaczego akurat wybraliście Aberdeen?
_____________________________________________

W ramach zadanej pokuty.

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#1514.02.2014, 23:04

Szkotom. ;P

jankes1
227
jankes1 227
#1615.02.2014, 12:52

Zgadzam sie z przedmowcami. Pracy jest duzo dla nowo przyjezdnych, ale malo ambitnej, jezeli lubisz duzo pracowac to zarobisz "cos", poniewaz stawki w tych sektorach sa raczej niskie wiec trzeba nadrabiac godzinami. Faktycznie sektor olejowy jest prezny, ale jak ktos wspomnial wczesniej trzeba miec kwalifikacje w tym kierunku i bardzo dobry angielski. Miasto Aberdeen rozwija sie w bardzo duzym tempie, ale jest rowniez bardzo drogie w utrzymaniu...powodzenia! No i pogoda....do dupy !!! Jestem tu 8 lat i wciaz nie moge sie przyzwyczaic...

suzi123
5 295
suzi123 5 295
#1715.02.2014, 13:24

Drogi Marku.Kazdy tu pisze z własnego doswiadczenia.Ja z własnego moge powiedziec,ze Aberdeen to najlepsze do zycia miejsce w Szkocji.Z sentymentem wspominam krótki,aczkolwiek intensywny pobyt tam.Praca sama Cie szuka(bo i dla operatorów cnc,joinerów,barów duzo i hoteli tez.No i Aberdeen sie rozwija nadal.W weekend tez mozna se poszalec.Mieszkania rzeczywiscie drogie,ale cos za cos.
Takze polecam:)

suzi123
5 295
suzi123 5 295
#1815.02.2014, 13:25

Tylko te zasrane mewy wku***ą..:/

Profil nieaktywny
beato
#1915.02.2014, 15:18

szaro, brudno, deszcz i wiatr

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#2016.02.2014, 02:49

suzi123
#17 | Wczoraj - 13:24
W weekend tez mozna se poszalec
__________________________________

W pociągu do i z Glasgow :P

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#2116.02.2014, 02:53

suzi123
#17 | Wczoraj - 13:24
W weekend tez mozna se poszalec
_________________________________

W scrabble.

Marek4321
5
#2218.02.2014, 21:56

no wkoncu zabrzmiało trochę zachecająco :) bo juz miałem bilet zwracać

suzi123
5 295
suzi123 5 295
#2318.02.2014, 21:59

Wszystko zalezy od Ciebie. Jak ktos jest nieudacznikiem i nieuleczalnym pesymista to wszedzie mu zle bedzie.

suzi123
5 295
suzi123 5 295
#2418.02.2014, 22:01

Esha...Pograc w scrabble w pociagu do Glasgow to tez jakas rozrywka

Pulkownik
Aberdeen
7 807 62
Pulkownik Aberdeen 7 807 62
#2518.02.2014, 22:31

chwileczke
wszyscy tu jestesmy nieudacznikami
w telewizji tak mowili

suzi123
5 295
suzi123 5 295
#2618.02.2014, 22:43

W telewizji same glupoty gadaja..Nie sluchaj ich Pułkowniku

Pulkownik
Aberdeen
7 807 62
Pulkownik Aberdeen 7 807 62
#2718.02.2014, 23:02

zawsze po pijaq ogladam, to moze sie pomylilem

suzi123
5 295
suzi123 5 295
#2818.02.2014, 23:06

ech...

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis