Do góry

Dziwne OGLOSZENIE

Temat zamknięty
BEATA12
12
BEATA12 12
10.11.2013, 21:12

Zatrudnie do sprzatania
Miasto:Aberdeen
Branża:Sprzątanie
Forma zatrudnienia:Pełny etat
Dodano lub podbito: 2h 9m temu
Ilość wyświetleń:1008
Opis
Poszukuje kobiet do sprzatania domow,biur,oraz innch obiektow. Osoba powinna byc dyspozycyjna z autem.

Czy ktos mial moze okazje sprawdzenia tego ogloszenia bo jest ono w kolo podbijane przez anulkaxxx i zastanawiam sie czy wrato wysylac CV a moze w kolo nowych ludzi zatrudnaja a starym nie placa ,bo juz wszystko jest mozliwe w Aberdeen

BEATA12
12
BEATA12 12
#110.11.2013, 21:16
BEATA12
12
BEATA12 12
#210.11.2013, 21:33

A moze potrzebuja danych z CV zainteresowanego ta praca ? ogloszenie wychodzi codziennie od 5 miesiecy 4 razy dziennie jest podbijane i co nie ma chetnych na ta prace dziwna sprawa ja osobiscie juz przechodzilam przez bardzo nie uczciwych Polakow ktozy oszukali mnie dla tego postanowilam zaczerpnac waszej opini jesli cos wiecie w tym temacie dzieki za jakie kolwiek info

BEATA12
12
BEATA12 12
#310.11.2013, 21:37

Kontakt
Dodano przez:X
Profil:anulkaxxxx
Email:[email protected]

BEATA12
12
BEATA12 12
#410.11.2013, 21:37

Kontakt
Dodano przez:X
Profil:anulkaxxxx
Email:[email protected]

Profil nieaktywny
srup
#510.11.2013, 21:37

ile masz lat i jak wygladasz ?

Profil nieaktywny
Trollglodyta
#610.11.2013, 21:39

to napisz że lubisz szpszątać w Jednymburgu
ale od bidy w Aberdyniu też dasz rade
daj nam przeczytać to co Ci odpiszą
Mogę Ci pożyczyc CV od traktora mojego
przyszywanego wujka szwagro-ciotka

emtec
182
emtec 182
#713.11.2013, 10:40

nie widze w tym nic dziwnego, firmy sprzatajace zawsze poszukuja pracownikow, szczegolnie te, ktore sie rozwijaja... np ACS ciągle poszukuje osob do pracy :)

Profil nieaktywny
Trollglodyta
#814.11.2013, 02:10

firmy sprzatajace zawsze poszukuja pracownikow

jak by dobrze paspszonataly to dugo bybło czysto
a nie że omiecie i zara zapoczyna znowyk

suzi123
5 295
suzi123 5 295
#914.11.2013, 14:37

Kurde...Trollglodyta..Ty to jestes....:D

gerg
6 188
gerg 6 188
#1014.11.2013, 15:46

Edmunt,Tys to jest.....:P

suzi123
5 295
suzi123 5 295
#1114.11.2013, 16:24

Marian,a przestan;P

Profil nieaktywny
Bebej
#1214.11.2013, 17:20

Beata, oddaj mi mojego misia koala. Mam go w telefonie. No, chyba mam, skoro jest u Ciebie. Oddawaj go!!!

Profil nieaktywny
kekosa
#1314.11.2013, 17:26

JAKIE OGŁOSZENIE TAKA PRACA....

suzi123
5 295
suzi123 5 295
#1414.11.2013, 17:29

Kuffa Karol...misia mniel zabral Jedrek...domniemany maz Bozenki....beny im sie skonczyly a na rocznice cos czeba dac

Profil nieaktywny
kekosa
#1514.11.2013, 17:29

POZA CO W TYM CV CHCESZ NAPISAĆ? I JAKIE W OGÓLE KWALIFIKACJE ORAZ DYPLOMY TRZEBA POSIADAĆ BY ZOSTAĆ SPRZĄTACZKĄ????
POCO W OGŁOSZENIU TEN SAMOCHÓD?

Profil nieaktywny
kekosa
#1614.11.2013, 17:30

ZBYT GRUBYMI NICMI TO SZYTE JEST...

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis