Do góry

Kosz Aberdeen

Temat zamknięty
protas2007
242
23.11.2011, 22:49

Mam pytanko czy jest jakas grupa ktora gra w kosza w aberdeen ?

companero
945
companero 945
#36130.07.2013, 10:30

Male uzupełnienie - przerwa wakacyjna - jutro, 31.07. o 20:00 NIE MA KOSZA.
Jeśli są chętni na przyszły tydzień- proszę się wpisywać w tym topiku. Mogę zarezerwować sale na Aberdeen Sports Village, ale musi być co najmniej 8 osób. Proponuję data Piątek 09.08.13 godzina 21:30

koszykarkax
24
#36207.08.2013, 17:17

Witam,

Granite City Grizzliesorganizuje streetball 24 sierpnia. Impreza odfbedzie sie na boiskach przy Woodside. Zapraszam wszystkich pasjonatow koszykowki do wziecia udzialu w imprezie.

Wiecej informacji na stronie facebook Grizzlies.

https://www.facebook.com/photo.php?...

Pozdrawiam
Monika

Ariko29
210
Ariko29 210
#36313.08.2013, 10:36

Czesc pany gramy jutro 14.08 na RGU o 20 zapraszam

Ariko29
210
Ariko29 210
#36416.08.2013, 20:18

Witam panowie w nastepnym tygodniu gramy o 20 we wtorek na RGu, zapraszam

Ariko29
210
Ariko29 210
#36528.08.2013, 12:42

Witam panowie dzisiaj w srode gramy o 20 na Rgu

Ariko29
210
Ariko29 210
#36601.09.2013, 18:05

Witam panowie gramy w srode o 20 na Rgu

Archemik9444
3
#36708.09.2013, 15:07

Czesc wam, kiedy gracie kolejny mecz i gdzie dokładnie ? Bo chetnie bym pograł.

Archemik9444
3
#36808.09.2013, 15:07

Czesc wam, kiedy gracie kolejny mecz i gdzie dokładnie ? Bo chetnie bym pograł.

Ariko29
210
Ariko29 210
#36908.09.2013, 19:04

Witam, garmy we wtorek o 20 na RGU na Garthdee

Archemik9444
3
#37009.09.2013, 19:02

To lipa bo o 5 do roboty wstaje. A na weekend jakos gracie moze ?

protas2007
242
#37111.09.2013, 21:26

nie niestety ale ja tez wstaje o 5 15 wiec tragedii nie ma !! pozatym od przyszlego tygodnia zmieniamy miejsce grania w kosza wiec gramy co Wtorek o 20 00
Oldmacher Academy na Bridge of Don, Aberdeen post code AB22 8UR

Ariko29
210
Ariko29 210
#37215.09.2013, 11:24

 Podbijam, zmieniamy miejsce grania,od tego wtorku tj.od 17/09/2013 bedziemy grac co wtorek godzinie 20 00 na Oldmacher Academy na Bridge of Don, post code AB22 8UR zapraszam

#37316.09.2013, 09:11

Panowie, macie wolne miejsca, mozna sie przylaczyc ?

Ariko29
210
Ariko29 210
#37423.09.2013, 18:38

Witam, sorki ze tak pozno, jutro nie gramy (nie mamy treningu) bo zaczela sie liga i gramy mecz z Garioch na RGU Sport na Gardhdee, wszystkich zapraszam do obejrzenia meczu na zywo. Wstep za FREE

Ariko29
210
Ariko29 210
#37529.09.2013, 16:49

Witam panowie, we wtorek 02/10/2013 mamy hale na Rgu od 20-22, zapraszam

Ariko29
210
Ariko29 210
#37606.10.2013, 20:15

Witam pany gramy we wtorek o 20 na RGU, hale mamy na godzine, zapraszam i pozdrawiam

Ariko29
210
Ariko29 210
#37710.10.2013, 19:19

Witam pany gramy wyjatkowo w srode o 20 na RGU, zapraszam i pozdrawiam

Ariko29
210
Ariko29 210
#37817.11.2013, 19:10

Witam pany gramy we wtorek o 20 na RGU,mamy 2 godziny, zapraszam i pozdrawiam

protas2007
242
#37917.11.2013, 23:13

podkreslmy ze to jest dla wszystkich ktorzy maja pojecie o koszu I ochote sie poruszac !!

Ariko29
210
Ariko29 210
#38024.11.2013, 21:59

Witam panowie gramy na RGU w srode o godzinie 19, hale mamy na 1 godzine, zapraszam

roweros
33
roweros 33
#38122.02.2014, 22:36

Ciagle RGU 20 sroda ?

Przemek4.P
10
#38223.02.2014, 16:43

Wtorek 20 RGU zapraszamy do gry !!
już niedługo skończy się liga będziemy dostępni już zawsze wtroek lub środa w zaleznosci od dostepnosci sali RGU

Przemek4.P
10
#38311.03.2014, 18:51

Gramy 11/03/2014 RGU o godz 20 jedna godzina ! Zapraszamy

Przemek4.P
10
#38411.03.2014, 18:51

Gramy 11/03/2014 RGU o godz 20 jedna godzina ! Zapraszamy

Przemek4.P
10
#38516.03.2014, 19:28

Gramy w najbliższy wtorek na RGU 20 Zapraszamy !!

roweros
33
roweros 33
#38616.03.2014, 22:07

moze bede dzieki za info :)

Przemek4.P
10
#38720.03.2014, 14:41

ok Gramy 25/03/14 Wtorek RGU zapraszamy

Przemek4.P
10
#38820.03.2014, 14:41

ok Gramy 25/03/14 Wtorek RGU zapraszamy

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis