Witam,
Granite City Grizzliesorganizuje streetball 24 sierpnia. Impreza odfbedzie sie na boiskach przy Woodside. Zapraszam wszystkich pasjonatow koszykowki do wziecia udzialu w imprezie.
Wiecej informacji na stronie facebook Grizzlies.
https://www.facebook.com/photo.php?...
Pozdrawiam
Monika
Mam pytanko czy jest jakas grupa ktora gra w kosza w aberdeen ?