Jeżeli byłaś w UK wcześniej to na pewno wiesz, że numer NIN masz jeden na całe życie.
Jeżeli chcesz zrobić NIN dla kogoś tak więc potrzebujesz zadzwonić na numer i umówić się (tak jak dawniej pamiętasz, na tych samych zasadach) na spotkanie i rozmowę.
Jedyne zmiany jakie zaszły to nie dostaniesz plastikowej karty NIN (tej niebiesko-czerwonej) tylko na adres zamieszkania zostanie wysłany list z tym numerem (informacje z pierwszej ręki, bo sama dzwoniłam, poinformowali mnie i tak też wysłali - notabene, przynajmniej tak jest w Edynburgu.
Witam czy ktoś wie może jak się teraz załatwia NIN, czy nadal się umawia na spotkanie ?