Do góry

NIN

Temat zamknięty
iwa121
6
iwa121 6
10.01.2014, 12:13

Witam czy ktoś wie może jak się teraz załatwia NIN, czy nadal się umawia na spotkanie ?

Komitywa
18
#110.01.2014, 13:04

Jeżeli byłaś w UK wcześniej to na pewno wiesz, że numer NIN masz jeden na całe życie.

Jeżeli chcesz zrobić NIN dla kogoś tak więc potrzebujesz zadzwonić na numer i umówić się (tak jak dawniej pamiętasz, na tych samych zasadach) na spotkanie i rozmowę.

Jedyne zmiany jakie zaszły to nie dostaniesz plastikowej karty NIN (tej niebiesko-czerwonej) tylko na adres zamieszkania zostanie wysłany list z tym numerem (informacje z pierwszej ręki, bo sama dzwoniłam, poinformowali mnie i tak też wysłali - notabene, przynajmniej tak jest w Edynburgu.

neomi
29
neomi 29
#210.01.2014, 13:46

W Aberdeen jest tak samo :).

iwa121
6
iwa121 6
#310.01.2014, 22:43

dzięki zw info

kroll76
58
kroll76 58
#414.01.2014, 15:10

a jak dlugo sie czeka na takie spotkanie orientuje sie ktos moze?

Negocjator
8 099 9
Negocjator 8 099 9
#514.01.2014, 15:21

7 lat

Ania0201
41
#614.01.2014, 17:16

Tydz-dwa

roweros
33
roweros 33
#718.01.2014, 21:55

do 4 tyg

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis