Do góry

Papieros elektroniczny

Temat zamknięty
Festinka
18
08.01.2014, 23:10

Witam mam takie pytanie, czy w torbie podręcznej w Wizzie można przewozić papieros elektroniczny, używany wcześniej?

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#109.01.2014, 05:00

Cześć,
nie mam pojęcia,
ale jak Cię tak "smali", to czy nie prościej jest na te parę godzin kupić w funciaku czy corner shopie nową, zapakowaną jednorazówkę za 1-3,5F i nie zawracać sobie głowy? ;)
Kobiety, ech...
;)

Profil nieaktywny
Trollglodyta
#209.01.2014, 05:14

można przewozić papieros elektroniczny,

pod warunkiem że masz wpisany
w paszport jego MAC adres

Zbychu_zPlebani
7 988
#309.01.2014, 08:48

w ryanair w biznes klasie mozna nawet włanczać ecigareta.

alekssl
159 84
alekssl 159 84
#409.01.2014, 09:04

Mozna przewozic, tylko musisz wyjac do skrzynki przy odprawie i liquid do woreczka.

Festinka
18
#509.01.2014, 12:25

alekssl, jesteś pewien że można?

Jeśli tak to super, bo moja mama która do mnie przyjeżdża nie wytrzyma chyba bez tego, a nie wiem jakie jakie tu są ceny tych papierosków ;)

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#609.01.2014, 12:44

Mozna, przynajmniej dwa miesiace temu nie bylo z tym problemow.

alekssl
159 84
alekssl 159 84
#709.01.2014, 12:45

lecialam juz z niejednym papierosem elektronicznym i liquidem. Moja mama tez leciala i nie bylo zadnych problemow. Jak wczesniej pisalam, trzeba wyjac do skrzynki (nawet w futerale moze byc), a liquid do woreczka.!!!

Profil nieaktywny
ItakFigurowicz
#809.01.2014, 12:57

A woreczek do majteczek.

MOIM zdaniem nie działa.
Mam do sprzedania Nicotinelle i plastry i gume niquitin.

Festinka
18
#909.01.2014, 23:00

alekssl: dzięki :)

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis