Mam zgodę z councila na założenie anteny na ścianach naszego mieszkania. Problem polega na tym że ze ścian naszego mieszkania nie łapiemy sygnału. Może ktoś wie co z tym można zrobić?
i tu moze byc pies pogrzebany. o ile pamietam (ale nie twierdze, ze na 100%) to wiekszosc "polskich talezy" widuje skierowanych centralnie na poludnie. zadzwon do fachowca, bo tutaj to bedziemy sobie gdybali no przyszlej wiosny ;-)
Mam zgodę z councila na założenie anteny na ścianach naszego mieszkania. Problem polega na tym że ze ścian naszego mieszkania nie łapiemy sygnału. Może ktoś wie co z tym można zrobić?