Do góry

Problem z założeniem anteny satelitarnej

Temat zamknięty
Basia
5
Basia 5
03.04.2008, 10:20

Mam zgodę z councila na założenie anteny na ścianach naszego mieszkania. Problem polega na tym że ze ścian naszego mieszkania nie łapiemy sygnału. Może ktoś wie co z tym można zrobić? 

Marrrt
222
Marrrt 222
#103.04.2008, 16:00

Hej ale antene jaka?? w niektorych miejscach w Aberdeen nawet SKY nie lapie :(

Basia
5
Basia 5
#203.04.2008, 18:49

Cyfrowy posat. W sąsiednim bloku kolega ma to samo mieszkanie tylko pod trochę innym kątem i łapie cyfrę

Profil nieaktywny
Cwirozaur
#303.04.2008, 19:03

W bloku? ile ma pieter? Ma balkony?

fiona
90
fiona 90
#403.04.2008, 20:03

zadzwon do pana janusza na ten numer: 07894116617 a na pewno bedziesz mial zrobione ;)

Basia
5
Basia 5
#503.04.2008, 21:18

Blok 4-piętrowy bez balkonów okna na pn-zach.

companero
945
companero 945
#603.04.2008, 22:37

i tu moze byc pies pogrzebany. o ile pamietam (ale nie twierdze, ze na 100%) to wiekszosc "polskich talezy" widuje skierowanych centralnie na poludnie. zadzwon do fachowca, bo tutaj to bedziemy sobie gdybali no przyszlej wiosny ;-)

DANIEL
6
DANIEL 6
#704.04.2008, 06:01

jezeli wyrazili zgode to wejdz na dach i tam sobie zamontuj napewno bedzie odbierac.

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis