Do góry

Pytanie dotyczace remontow

Temat zamknięty
04.03.2010, 17:26

Hej,ile w przyblizeniu kosztuje wytapetowanie mieszkania?Pytam,bo jestem zielona w tych sprawach.Czy placi sie za m2,czy za calosc?Czy oddzielnie za polozenie i oddzielnie za zerwanie starych tapet?Dziekuje za pomoc

#3110.03.2010, 23:31

to ja prosilam o wycene :) dziekuje

  • Strona
  • 1
  • z
  • 2

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis