Do góry

SIEMA SZUKOM JAKIS GIEKSIARZY Z KATOWIC

Temat zamknięty
robert1964
2
04.04.2014, 20:49

HEJ SZUKOM JAKIS KIBOLI Z GIEKSY W ABERDEEN BO MOM DOS GODANINIA NA TEMAT SZKOCKICH KLUBOW W KNAJPACH. JAK JESTESCIE DEJCIE ZNAC TO SIE POCHYTOMY.GKS FOREVER ,TROJKOLOROWO EMIGRACJA

PAWLO22
319 4
PAWLO22 319 4
#104.04.2014, 22:28

hej jo nie z Katowic a z podkarpaćia zapraszam cie na mecz FC POLSKI w niedziele o 14stej na cove rengers wszyscy do młyna i wez swoja ekipa

Negocjator
8 099 9
Negocjator 8 099 9
#207.04.2014, 09:27

Jo si tam nie znom, bo ino króliki trzymom w ogródku; ale kumpel godoł że ni ma jak Ruh Hożuf.

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis