HEJ SZUKOM JAKIS KIBOLI Z GIEKSY W ABERDEEN BO MOM DOS GODANINIA NA TEMAT SZKOCKICH KLUBOW W KNAJPACH. JAK JESTESCIE DEJCIE ZNAC TO SIE POCHYTOMY.GKS FOREVER ,TROJKOLOROWO EMIGRACJA
hej jo nie z Katowic a z podkarpaćia zapraszam cie na mecz FC POLSKI w niedziele o 14stej na cove rengers wszyscy do młyna i wez swoja ekipa
Jo si tam nie znom, bo ino króliki trzymom w ogródku; ale kumpel godoł że ni ma jak Ruh Hożuf.
HEJ SZUKOM JAKIS KIBOLI Z GIEKSY W ABERDEEN BO MOM DOS GODANINIA NA TEMAT SZKOCKICH KLUBOW W KNAJPACH. JAK JESTESCIE DEJCIE ZNAC TO SIE POCHYTOMY.GKS FOREVER ,TROJKOLOROWO EMIGRACJA