Do góry

Szukam kogos z pasją do fotografowania :)

Temat zamknięty
martakej83
16
02.04.2014, 12:26

Witam serdecznie, szukam kogos chętnego do zrobienia zdjec w kosciele w celu upamietnienia ceremonii chrzcin mojego malenstwa ktora odbędzie sie 29kwietnia.Nie szukam profesjonalnego fotografa a kogos kto interesuje sie fotografia i lubi cykac fotki, osobę chcąca sobie dorobic dodatkowo na swojej pasji-oczekuje przyzwoitych cen;)Osoby zainteresowane prosze o maila z kosztorysem oraz numerem telefonu-oddzwonie.Dziekuje serdecznie i pozdrawiam. Marta

martakej83
16
#102.04.2014, 12:27
JacekJohn
2 198 107
JacekJohn 2 198 107
#202.04.2014, 13:37

Wszyscy fotografujemy z pasją. Jeden z mniejszą drugi z większą. A są też kobiety...

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis