Witam serdecznie, szukam kogos chętnego do zrobienia zdjec w kosciele w celu upamietnienia ceremonii chrzcin mojego malenstwa ktora odbędzie sie 29kwietnia.Nie szukam profesjonalnego fotografa a kogos kto interesuje sie fotografia i lubi cykac fotki, osobę chcąca sobie dorobic dodatkowo na swojej pasji-oczekuje przyzwoitych cen;)Osoby zainteresowane prosze o maila z kosztorysem oraz numerem telefonu-oddzwonie.Dziekuje serdecznie i pozdrawiam. Marta
Witam serdecznie, szukam kogos chętnego do zrobienia zdjec w kosciele w celu upamietnienia ceremonii chrzcin mojego malenstwa ktora odbędzie sie 29kwietnia.Nie szukam profesjonalnego fotografa a kogos kto interesuje sie fotografia i lubi cykac fotki, osobę chcąca sobie dorobic dodatkowo na swojej pasji-oczekuje przyzwoitych cen;)Osoby zainteresowane prosze o maila z kosztorysem oraz numerem telefonu-oddzwonie.Dziekuje serdecznie i pozdrawiam. Marta