Do góry

Tania wieprzowina.

Temat zamknięty
marina
4 1
marina 4 1
02.03.2014, 17:12

Witam! Szukam dostępu bezpośredniego do rzeżnika,morze ktoś ma jakieś namiary? Z góry dziękuję !!!

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#102.03.2014, 17:21

2.45/kg tyle, ze glasgow. w aberdeen powinna byc w tej samej cenie

butcher1975
90
#203.03.2014, 21:01

W Aberdeen wszystko jest droższe niestety.

paul_kw
47
paul_kw 47
#309.03.2014, 19:12

te 2,45 to chyba za kilo swini z glowa

Pulkownik
Aberdeen
7 807 62
Pulkownik Aberdeen 7 807 62
#409.03.2014, 19:14

guziec?

Profil nieaktywny
Trollglodyta
#509.03.2014, 19:16

najlepsza jest koszerna wieprzowina
zapytaj swojego rabina gdzie kupić

salmo
3 309 226
salmo 3 309 226
#609.03.2014, 19:30
pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#709.03.2014, 19:46

paul_kw
#3 | Dziś - 19:12
te 2,45 to chyba za kilo swini z glowa
__________________________________________

owszem nie

Profil nieaktywny
ItakFigurowicz
#809.03.2014, 19:50

pożeraczu możesz mi dać namiar na tego świnioka? Telęfon masz.

Profil nieaktywny
ItakFigurowicz
#909.03.2014, 19:51

Moje miejscowe źródło "wyschło" było...

Profil nieaktywny
ItakFigurowicz
#1109.03.2014, 19:58

dzięx.

Profil nieaktywny
ItakFigurowicz
#1209.03.2014, 19:59

ale to beef i lamb tylko?

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#1309.03.2014, 20:01

swiniak tysz. kupuje u nich

Profil nieaktywny
ItakFigurowicz
#1409.03.2014, 20:02

Aha. Kupujesz całego czy polówki? Jakby co to możemy 50/50?

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#1509.03.2014, 20:05

połówki. mozna z łbem i bez łba. ja biore bez łłba 2.45/kg. trzeba dzwonić w poniedziałek i uzgodnic dzień odbioru

Profil nieaktywny
ItakFigurowicz
#1609.03.2014, 20:07

Jest jakaś średnia waga? Czy można "wybierać"?

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#1709.03.2014, 20:10

srednia waga to okolice 26-28 kg

Profil nieaktywny
ItakFigurowicz
#1809.03.2014, 20:11

Ok. Dzięki bardzo.

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#1909.03.2014, 20:11

place w okolicach Ł70. zazwyczaj poniżej

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#2009.03.2014, 20:13

niestety zawsze muszę dokupować sloniny do kiełbas w mieście, gdyż są to typowe rasy mięsne na których słoniny nie uświadczysz

Profil nieaktywny
ItakFigurowicz
#2109.03.2014, 20:28

Uuuu ze słoniną to mam prawdziwy kłopot. Nie uświadczysz.

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#2209.03.2014, 20:31

u chinczyka w glasgow mozna kupic

Profil nieaktywny
Trollglodyta
#2309.03.2014, 20:45

u chinczyka w glasgow mozna kupic

schabowe z psa i flaki wieprzowe z kota

butcher1975
90
#2410.03.2014, 20:19

Ta a zjesc mozna w Jimmy Chung's ,aczkolwiek jeden sie zjarał.

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis