Witam! Szukam dostępu bezpośredniego do rzeżnika,morze ktoś ma jakieś namiary? Z góry dziękuję !!!
2.45/kg tyle, ze glasgow. w aberdeen powinna byc w tej samej cenie
W Aberdeen wszystko jest droższe niestety.
te 2,45 to chyba za kilo swini z glowa
guziec?
najlepsza jest koszerna wieprzowina zapytaj swojego rabina gdzie kupić
paul_kw #3 | Dziś - 19:12 te 2,45 to chyba za kilo swini z glowa __________________________________________
owszem nie
pożeraczu możesz mi dać namiar na tego świnioka? Telęfon masz.
Moje miejscowe źródło "wyschło" było...
http://www.johnscottmeat.com/contac...
dzięx.
ale to beef i lamb tylko?
swiniak tysz. kupuje u nich
Aha. Kupujesz całego czy polówki? Jakby co to możemy 50/50?
połówki. mozna z łbem i bez łba. ja biore bez łłba 2.45/kg. trzeba dzwonić w poniedziałek i uzgodnic dzień odbioru
Jest jakaś średnia waga? Czy można "wybierać"?
srednia waga to okolice 26-28 kg
Ok. Dzięki bardzo.
place w okolicach Ł70. zazwyczaj poniżej
niestety zawsze muszę dokupować sloniny do kiełbas w mieście, gdyż są to typowe rasy mięsne na których słoniny nie uświadczysz
Uuuu ze słoniną to mam prawdziwy kłopot. Nie uświadczysz.
u chinczyka w glasgow mozna kupic
schabowe z psa i flaki wieprzowe z kota
Ta a zjesc mozna w Jimmy Chung's ,aczkolwiek jeden sie zjarał.
Witam! Szukam dostępu bezpośredniego do rzeżnika,morze ktoś ma jakieś namiary? Z góry dziękuję !!!