Czy moze ktos to zdawał? właśnie mam zamiar robic te uprawnienia a nie mam pojecia jak to wyglada i czy jest tylko po angielsku a pozatym czy sa trudne?
ECS Health & Safety Assessment training course
BS 7671 17th Edition of Electrical Installations training course
No nie do konca tak jest: wystarczy pismo z NARIC (potwierdzenie polskiego wyksztalcenia, kwalifikacji) + pismo od pracodawcy ze pracujesz w zawodzie wtedy powinno byc ok na normalnych warunkach (bez klauzuli non electric)
w PL do pracy przy elektryce trzeba zdac egzamin SEP, nawet jak jesteś mgr inż. elektryk, a tu trzeba zdac egzamin z 17th edition... chodzi o znajomość aktualnych przepisów, wiedza teoretyczna, to inna psrawa
Czy moze ktos to zdawał? właśnie mam zamiar robic te uprawnienia a nie mam pojecia jak to wyglada i czy jest tylko po angielsku a pozatym czy sa trudne?
ECS Health & Safety Assessment training course
BS 7671 17th Edition of Electrical Installations training course
Dziekuje za pomoc jct prosze o kontakt gg4625146