http://www.cineworld.co.uk/whatson/...
"Swietna recenzja, konkretnie, bez owijania, brawa dla autora..." http://www.filmweb.pl/reviews/Plan+...
Byłem,widziałem-film taki sobie.Za to Więckiewicz w roli Wałęsy całkiem nieźle sobie poradził :-)
szkoda ze Szyc nie podołał ale cóż presja go przygniotła, Walesa to nie Kloss
http://www.cineworld.co.uk/whatson/...