Jutro jak co tydzień na Northfield w Community Center są darmowe lekcje angielskiego jeżeli to za daleko to poszukaj w swojej okolicy czy nie ma. Te lekce opłaca council i są na różnych poziomach. Kiedyś chodziłam na Union Street w soboty rano też na darmowe lekcje ale właśnie sama szukam dla znajomego namiaru i nie mogę znaleźć :/ ale na pewno nie było w PAA
Chciałabym sie dowiedzieć czy sa jakies wieczorowe lekcje jezyka angielskiego, w jaki sposób można sie zapisać oraz jaki jest koszt jednej lekcji?? pomozcie
Z góry dziekuje za odpowiedzi