Jak w temacie, poszukuje pokoju do wynajecia w Bo'ness badz bliskich okolicach. Zaaplikowalem do Salatek w Bo'ness caledonian production. Pani w HR powiedziala, ze prowadza aktualnie nabor, a caly proces rekrutacji nie powinien zajac wiecej niz tydzien, wiec temat jest goracy:)O test jezykowy sie nie boje.
Obecnie mieszkam w Falkrik, ale tutaj sprawy przyjmuja dla mnie niekozystny obrot.
O mnie - mezczyzna, 33 lata, spokojny i bezkonfliktowy. Nie mam specjalnych wymagan co do standardu, po prostu potrzbuje na szybko sie gdzies zachaczyc, zeby zlapac grunt pod nogami:)
Witam wszystkich forumowiczów.
Jak w temacie, poszukuje pokoju do wynajecia w Bo'ness badz bliskich okolicach. Zaaplikowalem do Salatek w Bo'ness caledonian production. Pani w HR powiedziala, ze prowadza aktualnie nabor, a caly proces rekrutacji nie powinien zajac wiecej niz tydzien, wiec temat jest goracy:)O test jezykowy sie nie boje.
Obecnie mieszkam w Falkrik, ale tutaj sprawy przyjmuja dla mnie niekozystny obrot.
O mnie - mezczyzna, 33 lata, spokojny i bezkonfliktowy. Nie mam specjalnych wymagan co do standardu, po prostu potrzbuje na szybko sie gdzies zachaczyc, zeby zlapac grunt pod nogami:)
pozdrawiam!