Do góry

Szukam pokoju w Bo'ness

Temat zamknięty
Bronsky
3
04.03.2013, 14:11

Witam wszystkich forumowiczów.

Jak w temacie, poszukuje pokoju do wynajecia w Bo'ness badz bliskich okolicach. Zaaplikowalem do Salatek w Bo'ness caledonian production. Pani w HR powiedziala, ze prowadza aktualnie nabor, a caly proces rekrutacji nie powinien zajac wiecej niz tydzien, wiec temat jest goracy:)O test jezykowy sie nie boje.

Obecnie mieszkam w Falkrik, ale tutaj sprawy przyjmuja dla mnie niekozystny obrot.

O mnie - mezczyzna, 33 lata, spokojny i bezkonfliktowy. Nie mam specjalnych wymagan co do standardu, po prostu potrzbuje na szybko sie gdzies zachaczyc, zeby zlapac grunt pod nogami:)

pozdrawiam!

Bronsky
3
#104.03.2013, 14:33

Gdyby ktos byl zainteresowany to podaje namiary na siebie:
[email protected]
tel.07513291350

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis