Do góry

gdzie jest basen na cambuslangu? za 3,50f. ???

Temat zamknięty
Luki
8
Luki 8
03.04.2008, 15:55

3,50 za cały dzien"???

jmariusz3
19 014
jmariusz3 19 014
#103.04.2008, 16:01

drogo, na Gorbalsie jest £2,20 za cały dzień.

Luki
8
Luki 8
#203.04.2008, 16:04

a gdzie to? i jak mozesz podaj poscod  

Luki
8
Luki 8
#303.04.2008, 16:07

i do ktorej jest czynny 

jmariusz3
19 014
jmariusz3 19 014
#403.04.2008, 16:15

Róg Crown St. i Ballater St. nie wiem jaki tam jest kod, mieszkam obok i co jakiś czas korzystać z tego basenu temu polecam.

jmariusz3
19 014
jmariusz3 19 014
#503.04.2008, 16:16

czynny w tygodniu chyba do 21:30 w soboty do 17.

Aga
120
Aga 120
#703.04.2008, 18:37

2.25 w Lifestyle w Cambuslang. Nowy klub, czysto,ladnie,malo ludzi,kawiarnia,silownia,basen,sauna i steam room. Polecam

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#803.04.2008, 18:53

za darmoche możesz w Clyde popływać

ziutas82
3
#905.04.2008, 00:24

agnieszka79 mozesz podac jaka ulica tego na cambuslang? dzieki

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis