Do góry

polski zaklad fryzjerski

Temat zamknięty
Wioleta
66
Wioleta 66
01.04.2008, 21:41

Witam wszystkich.Mam pytanko czy korzystal moze ktos z was z uslug tego polskiego zakladu fryzjerskiego ?jezeli tak to czy jestescie zadowoleni?z gory dziekuje i pozdrawiam

Fylyp
23
Fylyp 23
#101.04.2008, 21:46

Moja znajoma korzystala, byla tam wczoraj i byla bardzo zadowolona, pofarbowala sie na czerwono ;).

Wioleta
66
Wioleta 66
#201.04.2008, 22:06

dziekuje,za informacje mam pewne obawy,gdyz nie lubie eksperymentowac z fryzjerami:-)

Agnes
54
Agnes 54
#302.04.2008, 07:50

ja korzystałam z usług tego zakładu i szczerze powiem że będę się na przyszłość trzymać od niego z daleka..pani mało profesjonalna..po 2 dniach pyłam na poprawce w innym salonie

kaszi
Glasgow
1 542
kaszi Glasgow 1 542
#402.04.2008, 07:59

a gdziez to w Glasgow mamy ten Polski Zaklad Fryzjerski

Karolina
18
#502.04.2008, 09:11

a mamy mamy...na Aitken Street      www.polskifryzjer.plwybieram sie tam w piatek albo sobote... zobaczymy...

Fylyp
23
Fylyp 23
#602.04.2008, 09:22

Agnes1718, zabieraja Ci klientow hehehe? Wspolczuje, nie ma to jak tepic rodakow, nie?

Agnes
54
Agnes 54
#702.04.2008, 11:05

tonacy brzytwy się chwyta...wyraziłam swoją opinię mam do tego prawo jak każdy...

Wioleta
66
Wioleta 66
#802.04.2008, 16:01

dziekuje wszystkim za opinie.Chyba raczej nie skorzystam.Bo nie widze zbyt wiele pozytywnych opini.

PTASEK
4
PTASEK 4
#902.04.2008, 16:10

xD Opinie? Jakie opinie! Ludzie ciezko pracuja, nie maja czasu na opinie, nie na Szkocji.net, tylko przy Browarze:)

Shilla
974
Shilla 974
#1002.04.2008, 19:12

ja sie wybiore :)

Hanna
73
Hanna 73
#1102.04.2008, 20:11

ja bylam niedawno i efekt mi sie podoba - moze szalu nie ma ale jest calkiem ok

ładne...^_^
64
#1202.04.2008, 20:25

A ja bylam tam wczoraj i bylo swietnie!!! Fryzjerka-przemila osoba.= ) Obciela moje wlosy nawet lepiej niz sobie zaplanowalam!! Napewno tam wroce. 

Profil nieaktywny
topolaxx
#1303.04.2008, 10:32

a ja bylam tydzien temu i jestem zadowolona,no i tanio

kapsel171
6
#1403.04.2008, 12:27

co moge powiedziec o zakladzie bylam ceny sa wrecz szokujaco niskie a wyszlam bardzo zadowolona '''''to do pani agnes1718.zbrzyduli nieda sie zrobic pieknosci.bardzo mi sie nie podoba jak ktos oczernia. ale my polacy to tylko potrafimy to .ciekawe dlaczego/????POLECAM POLSKI ZAKLAD .

Agnes
54
Agnes 54
#1503.04.2008, 17:28

Kapsel171 chyba Ty jednak nie grzeszysz urodą skoro taki zarzut pada coś chyba Cię boli..ja nie potrzebowałam cudu tylko dobrze wykonanej usługi..ale czego mogłam się spodziewać po tak niskiej cenie...jestem nie zadowolona i to moja opinia...może innym odpowiada mi NIE

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#1603.04.2008, 18:29

a mi grzywę przystrzygli poniżej pasa i jestem bardzo zadowolony.profesjonalna obsluga full wypas..polecam

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#1703.04.2008, 18:30

widać Agnes1718,że lubisz swoją grzywę i masz ją po kolana

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#1803.04.2008, 18:30

i pewnie na PiS głosowałaś

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#1903.04.2008, 18:32

i pewnie ideał kobiety z Ciebie.wargi po piersi.piersi po wargi,wargi po kolana-no i ta grzywa:)

ładne...^_^
64
#2003.04.2008, 20:55

Agnes1718 chyba jednak zabieraja Ci klientow jesli mowisz, ze Polski Fryzjer jest 'za tani'. W gruncie rzeczy nie o cene chodzi, a o jakosc! Wstretna zazdrosnica z Ciebie!!! :P

(P)aska
113
(P)aska 113
#2103.04.2008, 21:28

Ja  scinalam tam wlosy calkiem nie dawno  i zadnych zastrzezen nie mam. Napewno powroce jak znow przyjdzie pora.

Agnes
54
Agnes 54
#2204.04.2008, 11:48

miesko chyba nie za uważnie czytasz..może Ty chodzisz do fryzjera raz na rok ja korzystam z usług systematycznie i trochę się oriętuję w cenie... a pozatym uważam że skąpy dwa razy traci...i zawsze kupuję rzeczy droższe i lepsze to samo jeżeli chodzi o usługi...może Ty kupujesz tylko produkty z żółtymi naklejkami z somerfilda..to zdecydowanie ten zakład jest dla Ciebie

Shilla
974
Shilla 974
#2304.04.2008, 14:10

niewiem o co sie rozchodzi z tymi cenami, ale mysle ze sa ok, bo np . na ulicy boydstone, jest rozwniez zaklad fryzjerski :HI Quality Cuts 622, Boydstone Rd, Thornliebank, Glasgow, Lanarkshire G46 8NF Tel: 0141 621 0176  musze przyznac , ze ceny sa podobne, tj balejaz za okolo 40 funtow, zwykle sciecie wlosow damskie to jakies 8,95, meskie chyba 6,95 starsi ludzie to chyba 4,95 , dzieci tez w tych granicach to chyba nie odbiega bardzo od tego polskiego fryzjera, dobry zaklad nawet tzw tani ma swoich stalych klientow i ceni ich sobie , lepiej miec wiecej klientow i tansze uslugi niz kilku klientow biorac duzo drozej za usluge. koniec koncow wygrywa tanszy zaklad , lepszy wrobel w garsci niz golab na dachu. mam nadzieje, ze ten polski zaklad da sobie rade mimo negatywnych opinii niektorych osobek. pozdrawiam i mam nadzieje ze skorzystam , moze w przyszlym tyg. :)

ładne...^_^
64
#2404.04.2008, 15:42

Agnes1718 - nawet nie wiedzialam, ze somerfield ma zolte naklejki!spostrzegawcza jestes, a moze sama kupujesz?!?!?! Nowy zaklad fryzjerski i moze chce zdobyc klientow niskimi cenami. Jesli Ci sie fryzura nie spodobala to powinnac zwrocic uwage fryzjerce, napewno by poprawila. Wiedzialas jakie sa ceny na samym poczatku, dlaczego skorzystalas?

marcin.kasia
23
#2504.04.2008, 18:08

teraz to juz zamieszaliscie ja musze pojsc tam z moim malym wiercipieta ( ostatnio wpadl na pomysl w szole i wycial sobie pare orlich gniazd na glowie :)))teraz koniecznie musze to sparwdzic ..... i jak pani sobie poradzi z malym wiercipieta to  jest = bardzo dobra :))))))

(P)aska
113
(P)aska 113
#2604.04.2008, 23:10

Agnes1718 - skoro  taki paskudny ten zaklad to po cholere nadal  sie wypowiadasz? Taka mentalnosc mnie  dobija.

margaretka
455
#2705.04.2008, 00:25

polski fryzjer w glasgow woowi napisy tez po po polsku?juz tam  biegne ...

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis