JADE DO PARYZA DZI
DZISIAJ <JUPI>
A PISZE TU BO MI GADU NIE DZIALA
- ach du-Pa-ryża - powiadasz, a kiedy wracasz?
a i pewno tylko wracaj szybko bo mi moj irokez zarósł i nie widac paskow z prawej strony. a ja jestem w WAr-Sza-wie i gadu cos tez nie dziala niby .pozdro!
mi nigdy nie dziala gg przez to swoje uczócia wyrazam tutaj:)milych francuzek... a dla alladyna rodaczek:)
JADE DO PARYZA DZI