Do góry

ALLADYN..

Temat zamknięty
Sweeney Todd
641
20.11.2007, 11:49

JADE DO PARYZA DZI

Sweeney Todd
641
#120.11.2007, 11:49

DZISIAJ <JUPI>

Sweeney Todd
641
#220.11.2007, 11:49

A PISZE TU BO MI GADU NIE DZIALA

Fado
4 406
Fado 4 406
#320.11.2007, 13:25

- ach du-Pa-ryża - powiadasz, a kiedy wracasz?

Alladyn
455
Alladyn 455
#420.11.2007, 15:40

a i pewno tylko wracaj szybko bo mi moj irokez zarósł i nie widac paskow z prawej strony. a ja jestem w WAr-Sza-wie i gadu cos tez nie dziala niby .pozdro!

Profil nieaktywny
RomanP
#520.11.2007, 16:11

mi nigdy nie dziala gg przez to swoje uczócia wyrazam tutaj:)milych francuzek... a dla alladyna rodaczek:)

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis