Do góry

Andrzejki w Klubie Rags 24.11.2007

Temat zamknięty
Koyot
45
Koyot 45
15.11.2007, 19:03

Zapraszam serdecznie do klubu Rags, Inverness. Kolejna z polskich imprez juz 24 listopada z okazji Andrzejek. Wjazd 4 funty. Zagramy dla Was i z mysla o Was. Do zobaczenia na parkiecie :D

Eddy84
98
Eddy84 98
#3125.11.2007, 01:19

no i w h.. wylądował ha ha ha

Koyot
45
Koyot 45
#3225.11.2007, 02:39

bylem...zagralem....jakis frajer zrobil zwarcie w kablach i spalil wzmachol i nie bylo sopranu...grypa mnie dojebala do konca, a chory jestem od srody :P hmm ludzia pewnie sie nie podobalo, a ja i RomanP z ekipa dajawal rade, buehhe radeczek, jebnac foczke i do loza.....

Ludomir_KKS
173
#3326.11.2007, 22:33

no musze przyznać, że było troszke gorzej niż ostatnio, ale tylko iwyłącznie ze względu że w połowie imprezy spalił się wzmacnicz jakpisał już kojot wcześniej, to strzasznie popsuło klimacik i muze byłosłychać jak ze starego poczciwego "kasprzaka", ale mimo to sporo ludzidobrze się bawiło i za to wielka piątka dla was, nastepny raz moze byćtylko lepieji krystek nieunuś się... bo w ryj

Ludomir_KKS
173
#3426.11.2007, 22:34
  • Strona
  • 1
  • z
  • 2

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis