no musze przyznać, że było troszke gorzej niż ostatnio, ale tylko iwyłącznie ze względu że w połowie imprezy spalił się wzmacnicz jakpisał już kojot wcześniej, to strzasznie popsuło klimacik i muze byłosłychać jak ze starego poczciwego "kasprzaka", ale mimo to sporo ludzidobrze się bawiło i za to wielka piątka dla was, nastepny raz moze byćtylko lepieji krystek nieunuś się... bo w ryj
Zapraszam serdecznie do klubu Rags, Inverness. Kolejna z polskich imprez juz 24 listopada z okazji Andrzejek. Wjazd 4 funty. Zagramy dla Was i z mysla o Was. Do zobaczenia na parkiecie :D