Do góry

biały po lodzie :)<lol>

Temat zamknięty
endriu2228
93
21.11.2007, 22:05

pisz mi to gg a jak nie to ladzika widze hehehhe

gregoryy
186
gregoryy 186
#122.11.2007, 08:32

usnalem jak maly mis te polskie browary sa zajebiscie mocne.....swedzi cie dupa?

endriu2228
93
#222.11.2007, 08:48

no mnie nie ale napewno Ciebie :P drapnij sie !!! i bedzie juz Ci lepiej !! <lol> dawaj mi to gg

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis