pisz mi to gg a jak nie to ladzika widze hehehhe
usnalem jak maly mis te polskie browary sa zajebiscie mocne.....swedzi cie dupa?
no mnie nie ale napewno Ciebie :P drapnij sie !!! i bedzie juz Ci lepiej !! <lol> dawaj mi to gg
pisz mi to gg a jak nie to ladzika widze hehehhe