Do góry

Co tu robić!!!!!!!!!!

Temat zamknięty
domin_195
5
05.12.2007, 18:39

hej ludziska jestem tu od nie dawna i strasznie się nudze co tu w ogóle można porabiac w wolnym czasie !!!!!!!!!!!

Agata80
24
Agata80 24
#105.12.2007, 18:50

w co sie bawic w co sie baric.... drzi wyj..... okno wtawic..... :)

Agata80
24
Agata80 24
#205.12.2007, 18:53

och! nie tak mialo byc................ :(w co sie bawic w co sie bawic, drzwi wyj.... okno wstawic

Agata80
24
Agata80 24
#305.12.2007, 18:54
Profil nieaktywny
RomanP
#405.12.2007, 19:14

chcialbym poznac twojego dilera...

Agata80
24
Agata80 24
#505.12.2007, 19:18
Profil nieaktywny
RomanP
#605.12.2007, 19:19

nie no ten tekst taki smieszny jak bys...

Agata80
24
Agata80 24
#705.12.2007, 19:19

to taki zarcik mial byc :) halooooo??

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis