hej ludziska jestem tu od nie dawna i strasznie się nudze co tu w ogóle można porabiac w wolnym czasie !!!!!!!!!!!
w co sie bawic w co sie baric.... drzi wyj..... okno wtawic..... :)
och! nie tak mialo byc................ :(w co sie bawic w co sie bawic, drzwi wyj.... okno wstawic
:):)
chcialbym poznac twojego dilera...
??
nie no ten tekst taki smieszny jak bys...
to taki zarcik mial byc :) halooooo??
hej ludziska jestem tu od nie dawna i strasznie się nudze co tu w ogóle można porabiac w wolnym czasie !!!!!!!!!!!