Hej, zamierzam wziac moja Mame ma bardzo krotka objazdowka po Polnocy i pomyslale, ze moze udaloby sie zahaczyc gdzies o delfiny.
Czy ktos z Was wie, gdzie sie na nie najlepiej zaczaic z najwiekszym prawdopodobienstwem, ze sie pojawia?
Dzieki za pomoc i mam nadzieje, ze uda mi sie je jakos zobaczyc w wersji "live" :-)
Lenka, jeszcze raz WIECEJ niz WIELKIE dzieki za pomoc.
W planach jest tylko szybka objazdowka, wiec tym razem bez kutra/lodki, ale nastepnym razem nie omieszkam skorzystac.
Patrzac na zalaczone zdjecia - kusi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hej, zamierzam wziac moja Mame ma bardzo krotka objazdowka po Polnocy i pomyslale, ze moze udaloby sie zahaczyc gdzies o delfiny.
Czy ktos z Was wie, gdzie sie na nie najlepiej zaczaic z najwiekszym prawdopodobienstwem, ze sie pojawia?
Dzieki za pomoc i mam nadzieje, ze uda mi sie je jakos zobaczyc w wersji "live" :-)