Do góry

Dlaczego nie spi Romano?

Temat zamknięty
Profil nieaktywny
lamacz
11.11.2007, 07:35
Profil nieaktywny
RomanP
#111.11.2007, 07:44

o witam a jade di glasgow zaraz...

Profil nieaktywny
RomanP
#211.11.2007, 07:44

i oczywiscie fryzjero pan minister gapu takze... i piesiec...

Profil nieaktywny
RomanP
#311.11.2007, 07:44

a dlaczego to lamaczo nie spi:)

Profil nieaktywny
lamacz
#411.11.2007, 07:46

Zadko sypiam.

Profil nieaktywny
RomanP
#511.11.2007, 07:48

heheh... a ja jade moze zobacze jakies dobermany:) pappa

Profil nieaktywny
lamacz
#611.11.2007, 07:51

Pzdr gapka. Szerokiej.

Sweeney Todd
641
#711.11.2007, 07:54

za pozdrowienia dziekuje osobiscie,moj sekretarz jeszcze spi. Milej niedzieli dla kazdego :)

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis