??
o witam a jade di glasgow zaraz...
i oczywiscie fryzjero pan minister gapu takze... i piesiec...
a dlaczego to lamaczo nie spi:)
Zadko sypiam.
heheh... a ja jade moze zobacze jakies dobermany:) pappa
Pzdr gapka. Szerokiej.
za pozdrowienia dziekuje osobiscie,moj sekretarz jeszcze spi. Milej niedzieli dla kazdego :)
??