potrzebny na polowe grudnia. jak cos wiecie dajcie znac dziecklo ok12 kg
chcesz kupic, pozyczyc czy dostac za darmo?
Wiadomo , najlepiej to dostac za darmo :))))Halfords -- a nie tu na dzieciach oszczedzacie !!!!!!!!!
hehehe ...najukochansze dzieciatko w jakis stary szkocki fotelik chce wsadzic, gdzie pelno zarazkow....to wola o pomste do nieba.....
jak cos bedziecie wiedziec dajcie znac. a tycmax307 jestes glupi i spisz w szafie.na jeden przejazd nie wyrzuce w bloto 50 funtow.mysl bania!
inni wyrzuca i ci dadza....a na flaszeczke masz?
Ten roszczeniowy ton :>
Stilon, chyba juz ci pisałem na ten temat, skontaktuj sie ze mną.
stilon ,bez przesady ,nie 50L,tylko 30L,bo taki za free ,to tez nie bedzie nic extra....
potrzebny na polowe grudnia. jak cos wiecie dajcie znac dziecklo ok12 kg