Do góry

GIC - Glasgow

Temat zamknięty
GLASGOW_GIC
10
06.06.2015, 22:32

Rusza Oddział GIC - GLASGOW
- Serdecznie zapraszamy na spotkanie inauguracyjne oddziału w Glasgow w ramach GIobal Investor Club w sobotę 27 czerwca o godzinie 15:00 do Calton Heritage and Learning Centre na 423 London Road w Glasgow.
- Pierwsza tego typu inicjatywa wśród Polonii w Szkocji.
- Na pierwszym spotkaniu gościem specjalnym będzie Sławomir Muturi, inwestor, który osiągnął wolność finansową dzięki inwestowaniu w mieszkania na wynajem.
- Chcesz kupić swój pierwszy dom w Szkocji lub drugi jako inwestycja czy lokata kapitału u nas znajdziesz osoby, których będziesz mógł spytać o poradę.
- Zapraszamy osoby zainteresowane pogłębianiem wiedzy o inwestowaniu i nie tylko. Jeśli jesteś zainteresowany inwestycjami bądź chociażby optymalnym lokowaniem swojego majątku, chcesz poznać osoby o podobnych zainteresowaniach i wymienić poglądy.
>>>> Agenda:
15:00 - 15:15 Piotr Jankiewicz – Przywitanie. Przybliżenie idei klubu oraz krótkie przedstawienie planów klubu na przyszłość.
15:15 - 15:30 Dariusz Malacha – Opowie o prężnie działającym oddziale klubu w Leeds oraz o niedawno zakończonym wydarzeniu bez precedensu InvestCamp 2015
15:30 – 17:30 GOŚĆ SPECJALNY – Sławomir Muturi - "Mieszkania na wynajem. Moja droga do wolności finansowej". Moja strategia inwestowania.
17:30 - Networking/Integracja w West Brewery (1 minuta specerkiem od Sali wykładowej)
--------------------------------------------------------
=> Dariusz Malacha - właściciel firmy zajmującej się nieruchomościami, współtwórca bloga fridomiacy.co.uk, przedsiębiorca i inwestor
=> Sławomir Muturi - Właściciel bloga fridomia.pl, Przez 17 lat pracował w korporacji konsultingowej. W połowie 2009 roku zrezygnował z etatu i pozbył się udziałów. W 1998 roku zaczął kupować mieszkania. A w grudniu 2009 założył spółkę Mzuri, która dziś obsługuje prawie 200 mieszkań i domów na wynajem.
--------------------------------------------------------
GDZIE:
Calton Heritage and Learning Centre
423 London Road,
Glasgow,
G40 1AG
Koszt uczestnictwa:- £5 - Na pokrycie kosztów wynajmu Sali
Kawa/herbata/woda i ciasto dostępne na miejscu
Potwierdź i zarezerwuj swoje uczestnictwo na: Global Investor Club UK
Kontakt: 07765488788 Piotr Jankiewicz; [email protected]
---------------------------------------------------------
Przyjdź i porozmawiaj z osobami myślącymi podobnie do Ciebie, podziel się swoim doświadczeniem, nawiąż nowe kontakty, zapytaj i poradź się ekspertów, powiedz czym się zajmujesz i posłuchaj co inni mają ciekawego do powiedzenia.
https://www.facebook.com/globalinve...
http://globalinvestorclub.pl/
Z A P R A S Z A M Y

  • Strona
  • 1

Katalog firm