Czy ktos z was probowal kiedys dzwonic ze stacjonarnego BT na komorke do polski i jakie sa koszty za minute...a moze znacie jakies magiczno-swiateczne tanie numery przez ktore mozna sobie "pozyczyc"Wesolych Swiat?
DrPrepper...zrob tak, Idz do ciapatego na mcdonaldem i tam popros o karte iPhone.... Kosztuje 5 funtow... Na stacjonarne to doslownie ne wygadasz jej przez miesiac, a na komorke to chyba cos kolo 15p za minute, drogo ale jednak mozna
do niedawna korzystałam, ale nie wiem czy nadal są aktualnepo połączeniu z owym numerem podawana jest opłatana komórki do PL 08444282525 chyba 4p/minna stacjonarne do PL 08442008585 chyba 1p/min
Czy ktos z was probowal kiedys dzwonic ze stacjonarnego BT na komorke do polski i jakie sa koszty za minute...a moze znacie jakies magiczno-swiateczne tanie numery przez ktore mozna sobie "pozyczyc"Wesolych Swiat?