Do góry

IDĄ ŚWIĘTA.... CZAS ZADZWONIĆ

Temat zamknięty
DrPrepper
47
07.12.2007, 17:24

Czy ktos z was probowal kiedys dzwonic ze stacjonarnego  BT na komorke do polski i jakie sa koszty za minute...a moze znacie jakies magiczno-swiateczne tanie numery przez ktore mozna sobie "pozyczyc"Wesolych Swiat?

Sweeney Todd
641
#107.12.2007, 18:07

ja dzwonie bardzo czesto....6p per minute :P numer....kurcze nie pamietam, jutro w pracy sprawdze to wrzuce tu ;)

panda30
212
panda30 212
#207.12.2007, 19:07

skype-za darmo lub gg za grosze:P

Profil nieaktywny
RomanP
#307.12.2007, 19:08

tylko ze chodzilo o kom... panda!!!

Red_Bull87
3 104
Red_Bull87 3 104
#407.12.2007, 21:01

DrPrepper...zrob tak, Idz do ciapatego na mcdonaldem i tam popros o karte iPhone.... Kosztuje 5 funtow... Na stacjonarne to doslownie ne wygadasz jej przez miesiac, a na komorke to chyba cos kolo 15p za minute, drogo ale jednak mozna

Sweeney Todd
641
#507.12.2007, 22:00

084697225000 sprobuj , o ile pamietam, to ten numer..ale jutro sie upewnie :)

Kamila_K
15
#609.12.2007, 20:53
marcineko5
142
#709.12.2007, 23:59

potwierdzam voipcheap.com to naprawde tanie polaczenia

Profil nieaktywny
RomanP
#810.12.2007, 08:26

tak bardzo tanie..

panda30
212
panda30 212
#910.12.2007, 12:47

a co za problem dzwonic z gg na kom?

mathias
31
mathias 31
#1012.12.2007, 00:29

voipcheap daje rade.wystarczy za dyche zatankowac raz na 3 miechy

Profil nieaktywny
RomanP
#1112.12.2007, 08:26

ludzie takie proste a jednak nie rozumieja...

Urszula
50
Urszula 50
#1213.12.2007, 21:07

do niedawna korzystałam, ale nie wiem czy nadal są aktualnepo połączeniu z owym numerem podawana jest opłatana komórki do PL 08444282525 chyba 4p/minna stacjonarne do PL 08442008585 chyba 1p/min

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis