Do góry

jak sie dostac do liverpool??

Temat zamknięty
DaMiAn88
38
10.11.2007, 17:40

musze pilnie  dostac sie do liverpool-u powiedzcie mi jak to jest mozliwe  wykluczajac samochod.. ???? pomocy  help!!

Profil nieaktywny
lamacz
#110.11.2007, 17:43

Busem z przesiadka w Birmingham a wczesniej w Glas.

gregoryy
186
gregoryy 186
#210.11.2007, 17:47

sa jeszcze loty bezposrednio do liverpolu z inverness ... a moze pociag jest napewno szybszy od autobusu...

DaMiAn88
38
#310.11.2007, 17:48

a ma ktos jakis namiar  , jakis adres stronki? coś? albo jak sie chociaz ten bus nazywa , bo patrzyłem na megabusa i niema! :(

Profil nieaktywny
lamacz
#410.11.2007, 17:49

Racja. Bujaj samolotem

Profil nieaktywny
mehow
#510.11.2007, 17:50

chyba sobie ten samolot z papieru posklada z inverness nie da sie tam doleciec pokaz mi jeden z drugim polaczenie

DaMiAn88
38
#610.11.2007, 17:51

dokladnie samolotów tez niema a na rower za zimno... :\

gregoryy
186
gregoryy 186
#710.11.2007, 17:52

ja pierd.... ryanair pokamanczu. zilona chmuro

gregoryy
186
gregoryy 186
#810.11.2007, 17:54

zwracam honor chyba za malo chetnych bylo....

Profil nieaktywny
mehow
#910.11.2007, 17:54

masz kolorowa mapke koles wytnij sobie i jebnij na sciane na przyszlosc sie przydahttp://www.ryanair.com/site/PL/dests.php?flash=chk&pos=HEAD

Profil nieaktywny
lamacz
#1010.11.2007, 17:55

No dobra . W sobote kazdemu moze sie jeb..    ;-D

Profil nieaktywny
lamacz
#1110.11.2007, 17:56

Ale jest do Bristolu ...

gregoryy
186
gregoryy 186
#1210.11.2007, 17:57

damian wczesniej byly loty do liverpolu i east midland .... mam kumpla co wozi ludzi za kase jesli to twoja lover kasa sie nie liczy ....;) chyba dzis nie pije bo to dobra chlopin jest;)

DaMiAn88
38
#1310.11.2007, 17:59

a jakis namiar na tego ziomka co wozi? bo tutaj wazą sie losy super auta... :)

gregoryy
186
gregoryy 186
#1410.11.2007, 18:01

kurwa wal jak w dym ja i koles to szpece od rynku .... jak znalezc to auto ja ci powiem czy warto namiar a o kolesiu pogadamy moze po zanjomosci bedzie taniej fura to rzecz swieta dzis opijam swoja...

DaMiAn88
38
#1510.11.2007, 18:04

chyba kjuz coś mam

gregoryy
186
gregoryy 186
#1610.11.2007, 18:06

to spadaj... hehe.. nie boj sie fury bym ci nie podjebal zdradz chociaz co to za auto..

DaMiAn88
38
#1710.11.2007, 18:07

bmk-a rok 99 pierwszy wlasciciel ,  na pelnej opcji z 2,5 L motorem , wygląd... jak spod igly  dlugo szukalem ale nigdzie w tym rejoni niema takich  bryczek

gregoryy
186
gregoryy 186
#1810.11.2007, 18:15

no to powodzenia.... ja ide sie pobawic:)

DaMiAn88
38
#1910.11.2007, 18:26

dżinx !

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis