kto rusza na party w barbazzie??
ja...
RomanP wpisal sie na liste. kto jeszcze??nie mozliwe zebyscie wszyscy pracowali w piatek aby nie moc przyjsc poskakac przy dobrych dzwiekach:)pozdrawiam
arturo bedzie i ja znajomych wyciagne...:)
paul poza mna i arturo nikt nie wie co to minimal z moich znajomych..:)
kto rusza na party w barbazzie??