Do góry

jeszcze 3 dni i impreza w barbazzie

Temat zamknięty
pawel
134
pawel 134
21.11.2007, 01:03

kto rusza na party w barbazzie??

Profil nieaktywny
RomanP
#121.11.2007, 10:19

ja...

pawel
134
pawel 134
#221.11.2007, 16:34

RomanP wpisal sie na liste. kto jeszcze??nie mozliwe zebyscie wszyscy pracowali w piatek aby nie moc przyjsc poskakac przy dobrych dzwiekach:)pozdrawiam

Profil nieaktywny
RomanP
#321.11.2007, 16:50

arturo bedzie  i ja znajomych wyciagne...:)

Profil nieaktywny
RomanP
#421.11.2007, 16:50

paul poza mna i arturo nikt nie wie co to minimal z moich znajomych..:)

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis