Do góry

kontakt z Panią Zosią

Temat zamknięty
justish
54
justish 54
07.12.2007, 14:17

witam


potrzebuję numeru tel. do Pani Zosi, chodzi o kobietę, która przewodniczy Związkowi Polaków w Szkocji, czy jak to się tam nazywa, przepraszam, ale nie wiem.

Profil nieaktywny
RomanP
#107.12.2007, 15:58

salceson  bedzie wiedzial...on tam dziala..ostro:)

Aneta
46
Aneta 46
#207.12.2007, 16:10

Ja bede wiedziala ale dopiero wieczorkiem.

Mufka
1 121
Mufka 1 121
#307.12.2007, 16:34

RomanP-kto to ten salceson ???słyszałam, że na zebraniu nie było go.Jestem zainteresowana ;-)

Mufka
1 121
Mufka 1 121
#407.12.2007, 16:36

Acha!! Mozecie napisać skład Zarządu.Słyszalam,ze nie wielu z Was było.

Profil nieaktywny
RomanP
#507.12.2007, 16:38

mufka jak juz wspomnialem salcesona nie znam ... bo pracowalem w fishu..., i nie mam pojecia kto jest  w zarzadzie bo jak byly wybory.. to ty zamiast  bic kogos aparatem to tylko zdjecia robilas jak pawla bili:)...

aldix
325
aldix 325
#607.12.2007, 17:20

Obecnie zarzad ma 8 czlonkow. Zosia zostala, jest jeden wiceprzewodniczacy, 2 osoby od organizacji imprez, dwoch prawnikow (szkocki i polski), jeden od spraw sportowych i jeden "ogolny". Ja jestem prawnikiem polskim. Dyzury prawne - soboty godz. 19.

aldix
325
aldix 325
#707.12.2007, 17:25

justish a jakiego kontaktu szukasz? Mailowy moge podac, kom. nie, bo nie kazdy chce zeby mu osoby obce dzwonily na kom.

Red_Bull87
3 104
Red_Bull87 3 104
#807.12.2007, 17:48

Ja jestem prawnikiem polskim. Dyzury prawne - soboty godz. 19. A tak z ciekawosci masz dyplom ukonczenia szkoly wyzjszej z tytulem magistra ? WYdaje mi sie ze jezeli tego nie masz to jest tylko na slowo a wiec kicha...

Profil nieaktywny
DeusMeus
#907.12.2007, 18:57

wiesz co pawel2611 , lepeij jedz do tego swojego szczecina na te studia...... chociaz kultury i obycia to cie tam raczej nie naucza ..... a szkoda.

Red_Bull87
3 104
Red_Bull87 3 104
#1007.12.2007, 19:01

Zuzelka,jade do mojego tego szczecina juz nie dlugo !!!! wlasnie po to ide na studia zeby sie tam kultury nauczyc :>

Profil nieaktywny
RomanP
#1107.12.2007, 19:05

kul;tury sie nie nauczysz to sie wynosi z ulicy:)...

Red_Bull87
3 104
Red_Bull87 3 104
#1207.12.2007, 19:06

ja jestem "kurwa kurturarny" :D

aldix
325
aldix 325
#1307.12.2007, 20:40

Dodam jeszcze ze dyzury sa w pokoju 24 w budynku Albyn House.Moj maz powiedzial, cyt. "Nie kluc sie z idiota, bo sciagnie cie do swojego poziomu i pobije doswiadczeniem". (Nie mam polskiej klawiatury)

Profil nieaktywny
RomanP
#1407.12.2007, 20:45

alidx masz racje... ten pawel jakis taki dziwny:) i wogole sie smieje z polakow co chodza do lidla...

Red_Bull87
3 104
Red_Bull87 3 104
#1507.12.2007, 21:05

no dobra zmieniam sie od dzisiaj, bede grzeczniejszy, milszy i bede zawsze pomagal:A wracajac do tematu justish:osia_fraser_1

Imie: Zosia Wierzbowicz-Fraser
Zarejestrowany/a: 26/03/2006
Miasto: Inverness
Zawód: Nauczycielka
Strona www: http://
Zainteresowania: Polskie sprawy w Szkocji
Coś o mnie: Jestem Prezesem Zwiazku Polakow w Inverness.Chce podac ogloszenia naszych czynnosci

Niestety nie ma kontaktu, trzeba czekac az sie sama zjawi ale wiem ze "aldix" ci pomoze

justish
54
justish 54
#1608.12.2007, 23:11

witamdziękuje za pomoc,postanowłam udać się dzisiaj do Albyn House, do pokoju 24, aby porozmawiać z Tobą, Aldix, jednak spotkałam na swej drodzę ogromne niebieskie drzwi zamknięte niczym nijaki Sezam, totalnie na amen, domofonu jako takiego nie dopatrzyłam się, więc mam jeszcze jedno pytanie, jak dostać się do Stowarzyszenia, które mieści się w zamkniętym budynku, nie ukrywam swojej złośliwości, ponieważ zakrawa mi to na, conajmniej, absurd. Jeżeli jednak przegapiłam "domofon", bądź też inny przyrząd do otwierania tych ślicznych niebieściutkich drzwi, to zwracam honor i już się nie odzywam, tylko błagam powiedzcie mi jak dostać się do Albyn House o 7pm w sobotę.......jak??

aldix
325
aldix 325
#1709.12.2007, 13:39

Porada udzielona :).Wczoraj nie mialam klucza od 24. A tak na przyszlosc -domofon jest nad klamka.

Mufka
1 121
Mufka 1 121
#1809.12.2007, 16:48

No to gratulacje dla Zosi-!!!mam nadzieje,że doczekamy się wiadomosci na FORUM od zastępcy i członków, no w kazdym bądz razie jest Was 8 to znajdziecie czas.:-)Czekamy na informacje.I moze nareszcie wiele osób znajdzie pomoc i oparcie w ZP.

aldix
325
aldix 325
#1909.12.2007, 21:10

Mufka ja udzielilam porady. :)Zadaniem Zwiazku jest pomaganie Polakom.

Mufka
1 121
Mufka 1 121
#2009.12.2007, 21:39

No, własnie!Mam nadzieje,ze bedziecie informować o swoich sukcesach,bo do tej pory było cicho.Na pewno wszyscy będa ciekawi czego dokonacie.:-)Mam nadzieje,że i gratulacje przekazałaś.?

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis