ty sie pierdolnij w głowe za przeproszeniem kojot, napisałem to z lekkim żartem a ty mi tu z takimi tekstami wyjeżdżasz, powinieneś w pysk za to dostać i nietylko mokrą szmatą, pisałem że organizowałem z twoją pomocą, bo każdy z nas sporo zrobił.... i jakiego ku..a laptopa, nigdy w życiu z lapa niegrałem
"nie koyota party, tylko ja to wszystko ruszyłem i zorganizowałem ( jego pomoca ) żeby było na poziomie" - tylko chcialem zauwazyc ze TY zorganizowales a ja pomoglem. no wiec sie umowmy ze organizowalismy razem :P. i koniec kropka....... po co ta gadka glupia wogule miedzy nami :D lepiej na piwo isc i pogadac. a co do laptopa to tylko przytoczylem fakt ze maja tylko jeden cd player :Dno ale tak na zakonczenie zeby bylo razniej po foczce dla Ciebie :@ i dla Romana :@
kurde same imprezy, night out z pracy 14, pozniej do oban jade 15, 16 Paintball Scenario Game gdzie zapraszam www.koyot.pl , 17 do pracy.... moment to impreza jest we wtorek?? LOL ciekawe ile osob przyjdzie :D 18 to ja na egzmin mialem jechac, ale pojade w styczniu hehe :@ ludzie pracuja w srodku tygodnia.... dlatego nigdy w G's nie bylo dobrych duzych imprez, bo manager nie chcial sie zgodzic na weekend najwczesniej czwartek... pozdrawiam
wstepne informacje swiateczna polska impreza odbedzie sie 18 grudnia w lokalu love 2 love.jestesmy w trakcie przygotowan.polskie piwko polska vodeczka.probujemy odnalezc dj-a na ta noc.jesli macie jakies sugestie co do rodzaju muzyki piszcie,czego oczekujecie a my postaramy sie to zrobic.ze wstepnych rozmow wszystkie panie beda mialy wstep wolny do godz.22 pozniej 3 funciaki za wejscie.panowie sorry bez ulg 3 funty na wejsciu.po 23 wstepnie przewidywane jesst cena 5 funtow nie wiecej dla panow nadal 3 dla dziewczyn. wszelkie pytania i sugestje mile widziane.pozdrawiam