Do góry

Love 2 Love

Temat zamknięty
pawel
134
pawel 134
14.11.2007, 16:56

wstepne informacje swiateczna polska impreza odbedzie sie 18 grudnia w lokalu love 2 love.jestesmy w trakcie przygotowan.polskie piwko polska vodeczka.probujemy odnalezc dj-a na ta noc.jesli macie jakies sugestie co do rodzaju muzyki piszcie,czego oczekujecie a my postaramy sie to zrobic.ze wstepnych rozmow wszystkie panie beda mialy wstep wolny do godz.22 pozniej 3 funciaki za wejscie.panowie sorry bez ulg 3 funty na wejsciu.po 23 wstepnie przewidywane jesst cena 5 funtow nie wiecej dla panow nadal 3 dla dziewczyn. wszelkie pytania i sugestje mile widziane.pozdrawiam

talibanek123
12
#3126.11.2007, 19:35

koyot ale bez imion ... idzcie sobie pogadac na gg.. a nie..

Ludomir_KKS
173
#3226.11.2007, 22:21

ty sie pierdolnij w głowe za przeproszeniem kojot, napisałem to z lekkim żartem a ty mi tu z takimi tekstami wyjeżdżasz, powinieneś w pysk za to dostać i nietylko mokrą szmatą, pisałem że organizowałem z twoją pomocą, bo każdy z nas sporo zrobił.... i jakiego ku..a laptopa, nigdy w życiu z lapa niegrałem

Koyot
45
Koyot 45
#3327.11.2007, 08:41

"nie koyota party, tylko ja to wszystko ruszyłem i zorganizowałem ( jego pomoca ) żeby było na poziomie" - tylko chcialem zauwazyc ze TY zorganizowales a ja pomoglem. no wiec sie umowmy ze organizowalismy razem :P. i koniec kropka....... po co ta gadka glupia wogule miedzy nami :D lepiej na piwo isc i pogadac. a co do laptopa to tylko przytoczylem fakt ze maja tylko jeden cd player :Dno ale tak na zakonczenie zeby bylo razniej po foczce dla Ciebie :@ i dla Romana :@

Ludomir_KKS
173
#3427.11.2007, 13:10

no dokładnie piwo <foczka> i <piesek> i pracujemy nad następną:) szacunek dla ludzi ulicy

Profil nieaktywny
RomanP
#3527.11.2007, 13:14

ten co tutaj jedzie to typowy,...heheh no ale co tam.. chcesz go nakrecic.. ja wpinodlilbym mu...:).... ty s...arturku.. do szkoly a nie tu mi piszesz...

pawel
134
pawel 134
#3628.11.2007, 00:12

organizacja imprezy idzie do przodu wolno bo ja zajety facet jestem hehe.sprawdz poczte

Michał
66
Michał 66
#3729.11.2007, 22:44

Koyot-wystarczy,że w ramadzie grałeś i poniżyłeś się na maxa.A laski co były na barze to kompletnie Cię wysmiały.Jak tam Twój iPhone???? 

Profil nieaktywny
lamacz
#3830.11.2007, 07:02

Aleee . to musialo byc fajnie .

Profil nieaktywny
lamacz
#3930.11.2007, 07:04

Moja kolesiowa niezle jedzie na wiolonczeli. Moze ja tam podesle jak tak zle ? ;-D

Profil nieaktywny
RomanP
#4030.11.2007, 08:21

koyot nie gral w ramadzie...

Koyot
45
Koyot 45
#4130.11.2007, 09:12

wlasnie ja nie gralem w ramadzie :D hehe chyba ze ktos sie pod mojego nicka podszywa :D foczka dla romana :@

Profil nieaktywny
RomanP
#4230.11.2007, 20:00

elel... ja wiem kto gral... rafal.. wiesz kto nie... gral z wami i moze ktos go pomylil z toba... on tez tak brzydko wyglada:)...

Koyot
45
Koyot 45
#4330.11.2007, 21:35

no chyba ze tak, bo on przyniosl swojego laptopa na impreze nasza, co mi sie nie podobalo heh, malo miejsca i wogule.... no ale coz...niech sie chlopak uczy :D :@

Koyot
45
Koyot 45
#4430.11.2007, 21:39

kurde same imprezy, night out z pracy 14, pozniej do oban jade 15, 16 Paintball Scenario Game gdzie zapraszam www.koyot.pl , 17 do pracy.... moment to impreza jest we wtorek?? LOL ciekawe ile osob przyjdzie :D 18 to ja na egzmin mialem jechac, ale pojade w styczniu hehe :@ ludzie pracuja w srodku tygodnia.... dlatego nigdy w G's nie bylo dobrych duzych imprez, bo manager nie chcial sie zgodzic na weekend najwczesniej czwartek... pozdrawiam

Koyot
45
Koyot 45
#4530.11.2007, 21:40

ale coz zycze udanej imprezy!!!!

  • Strona
  • 1
  • z
  • 2

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis