Czesc, na wloskiej stronie prestizowej gazety La Gazzetta dello Sport jest ankieta, którego kraju Wlosi boja sie najbardziej na Euro 2008. Rano Polska miala 0,9 % i byla na koncu teraz ma ponad 34% i jest 1. Glosujcie na Polske, niech sie Wlosi zdziwia. http://www.gazzetta.it/appsSondaggi/pages/gazzetta/d_1504.jsp Możecie to przesłać komuś jak chcecie. Ciekawe jakie będą mieli miny kiedy opublikują wyniki :D
Juz 92 ;P
Pewnie nikt sie nie zorientuje ze glosowali sami Polacy :-/
glosoddany ]:->
He he he makaroni
Emocje siegaja zenitu! ;-/
heheh, glos oddany
eee zlikwidowali poprzednie wyniki gdzie było ponad juz milion głosów oddanych i zaczęli od nowa. Pewnie się zorientowali, że większość z nich to Polacy byli i teraz można tylko z terytorium Włoch głosowaćszkoda, fajny by był wynik :)
zagłosowałem na naszych...:)
Czesc, na wloskiej stronie prestizowej gazety La Gazzetta dello Sport jest ankieta, którego kraju Wlosi boja sie najbardziej na Euro 2008.
Rano Polska miala 0,9 % i byla na koncu teraz ma ponad 34% i jest 1.
Glosujcie na Polske, niech sie Wlosi zdziwia. http://www.gazzetta.it/appsSondaggi/pages/gazzetta/d_1504.jsp
Możecie to przesłać komuś jak chcecie. Ciekawe jakie będą mieli miny kiedy opublikują wyniki :D