Do góry

Musicie to zobaczyć :D uśmiałem się po pachy

Temat zamknięty
Milosz
183
Milosz 183
20.11.2007, 22:19

Czesc, na wloskiej stronie prestizowej gazety La Gazzetta dello Sport jest ankieta, którego kraju Wlosi boja sie najbardziej na Euro 2008.

Rano Polska miala 0,9 % i byla na koncu teraz ma ponad 34% i jest 1.

Glosujcie na Polske, niech sie Wlosi zdziwia. http://www.gazzetta.it/appsSondaggi/pages/gazzetta/d_1504.jsp

Możecie to przesłać komuś jak chcecie. Ciekawe jakie będą mieli miny kiedy opublikują wyniki :D

Marek
28
Marek 28
#120.11.2007, 22:23

Juz 92 ;P

Profil nieaktywny
lamacz
#220.11.2007, 22:28

Pewnie nikt sie nie zorientuje ze glosowali sami Polacy  :-/

mathias
31
mathias 31
#321.11.2007, 00:08

glosoddany ]:->

Voice669
152
Voice669 152
#421.11.2007, 08:57

He he he makaroni

Profil nieaktywny
lamacz
#521.11.2007, 09:20

Emocje siegaja zenitu!  ;-/

Jacek
416
Jacek 416
#621.11.2007, 09:29

heheh, glos oddany

Milosz
183
Milosz 183
#729.11.2007, 21:30

eee zlikwidowali poprzednie wyniki gdzie było ponad juz milion głosów oddanych i zaczęli od nowa. Pewnie się zorientowali, że większość z nich to Polacy byli i teraz można tylko z terytorium Włoch głosowaćszkoda, fajny by był wynik :)

Ludomir_KKS
173
#829.11.2007, 22:22

zagłosowałem na naszych...:)

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis