Ponoc sytuacja naszego kraju ma sie ku poprawie:) Zobaczymy czy sprawdzi sie to wygaduja ci wszyscy politycy czy nie...Poki co mam pytanko kto wtedy powróci w dawne strony?A moze ogolnie niektorzy juz planuja jakis powrot po przepracowaniu jakiegos okresu i odlozeniu pieniazkow:)....
Sytuacja w kraju sie nie poprawi, a nawet bedzie jeszcze gorsza, i to nie zalezy od Tuska , kaczora czy kogokollwiek, a dlaczego tak to juz caly poemat. Lepiej o tym wiedziec. Nie znaczy to ze nie mozna sie tam jakos ustawic, ale nie wszyscy moga.
a ja nie mam zamiaru tu siedziec sam nie wiem co ja tu robie moze kasa jest fajna ale co z tego ja czlowiek robi od 7 rano do 8 wieczor na nic nie ma czasu jeszcze zostane troche i zmykam z tej szarej daremnej szkocji
No fakt Polacy nie maja tutaj za fajnej pracy....Ale mimo tej calej szrosci jakos mi sie podoba:)Ja tez mialam tylko na wakacje przyjechac i jakos sie to wydluzylo do 2 latek...:):)
Ja czasem mam ochote wrocic,ale jak sobie pomysle na przyklad o kierowcy autobusu,ktory ma humor jakby mu zona przez rok nie dawala to mowie dziekuje.I jeszcze ekspedientka w sklepie,tez chyba dawno nic nie bylo.Jak ludzie zaczna sie kochac to pomysle powaznie.
Ponoc sytuacja naszego kraju ma sie ku poprawie:) Zobaczymy czy sprawdzi sie to wygaduja ci wszyscy politycy czy nie...Poki co mam pytanko kto wtedy powróci w dawne strony?A moze ogolnie niektorzy juz planuja jakis powrot po przepracowaniu jakiegos okresu i odlozeniu pieniazkow:)....