Do góry

Szkoła sobotnia

Temat zamknięty
Voice669
152
Voice669 152
30.10.2007, 09:51

Dowiedziałem się, że rusza Szkoła Sobotnia w biurze Związku Polaków w Inverness:
Zapisy dzieci w sobotę 3 listopada od g.12.00 do 14.00.
Biuro się znajduje przy ul. Union Street/na rogu/ Albin House - III piętro pok. nr 24
tel.01463223223

Profil nieaktywny
RomanP
#130.10.2007, 09:58

ale to jakas katolicka ta szkola czy jak..?..

BD.K
20 493 1
BD.K 20 493 1
#230.10.2007, 10:03

Roman - nie wazne jaka szkola byle byla POLSKA ....

Voice669
152
Voice669 152
#330.10.2007, 10:58

Nie wiem czy katolicka czy świecka. Będzie zebranie to się okaże.

Profil nieaktywny
RomanP
#430.10.2007, 11:41

przeciez ja przyjechalem do anglii to po co mi szkola polska... jak ja chce mowic po angielsku uczyc sie  i zyc tak jak oni...

Voice669
152
Voice669 152
#530.10.2007, 12:16

Dla dzieci jest ta szkoła, możesz do niej uczęszczać jesli jesteś dzieckiem (masz poniżej osiemnastu lat). Jeżeli ktoś ma potrzebę by dzieci do takiej  szkoły wysyłać to będzie miał możliwość, jeśli nie ma takiej potrzeby to może iść z nimi Do Macdonalda, wolna wola.

Profil nieaktywny
RomanP
#630.10.2007, 12:27

ja mam 18 to jeszcze moge sie zalapac..:)

Andrzej
288
Andrzej 288
#730.10.2007, 12:59

Zupelnie nie rozumiem czemu RomanP na kazdym poscie musi cos wpisac. Sa to jakies, trudne do zdefiniowania, zaburzenia osobowosci polaczone moze z brakiem kobity. Czy leci z nami lekarz?

Ikikaka
143
Ikikaka 143
#830.10.2007, 13:43

 Zgadzam sie z toba stoda.Ktos zadaje normalne pytania a roman i to jeszce jak slyszymy 18:););) zawsze musi wtracic swoje 3 grosze we wszystko.Zeby to chociaz jakis sens mialo i komus pomoglo ale nie...po co?ty liczyszna jakis awans w pracy czy co roman?

targowisko
51
#905.11.2007, 10:30

A jaka kadra pedagogiczna ?Pewnie zwiazkowa czyli klika pani Zosi.  

targowisko
51
#1005.11.2007, 10:31

Kto jest dyrektorem ???????????????????????????????????????????????

targowisko
51
#1105.11.2007, 10:31

Kto pracuje na etacie ????????????????????

Voice669
152
Voice669 152
#1206.11.2007, 16:00

(następny Lepper) Idz i się zapytaj.

Profil nieaktywny
lamacz
#1306.11.2007, 16:20

Romek , ty masz 18 ale do setki.

Profil nieaktywny
lamacz
#1406.11.2007, 16:20
Profil nieaktywny
RomanP
#1506.11.2007, 20:34

lamacz podziekuj stodzie... bo stoi za duzo w wodzie.. a co ma brak kobiety (jezeli takowy wystepuje) do pisania postow...):

Mufka
1 121
Mufka 1 121
#1606.11.2007, 21:06

Dajcie mu spokój.Bardzo dobrze,że czyta wszystkie tematy,uczy sie z nich dodatkowych polskich słów.A nie widzicie po ilościach postów-5665-że jest hobbistą?Kazdy z nas cos kolekcjonuje.A on chociaż nic nie ma do powiedzenia musi coś maznąć ,post-jest post.:-))))

Profil nieaktywny
RomanP
#1706.11.2007, 21:09

no chociaz jedna za mna;P heheh... bo moze ktos jest zazdrosny ze ktos moze poswiecic czas kompkowi i tak czas spedzac...

Profil nieaktywny
RomanP
#1806.11.2007, 21:27

stoda... ty zawsze jakis taki dupowaty byles...

gorem
3 547
gorem 3 547
#1906.11.2007, 21:29

Roman to zazdrosc o ilosc wpisow, ja bym ich zignorowal ;)

Mufka
1 121
Mufka 1 121
#2006.11.2007, 21:33

RomanP.Czy nożyce się odezwały.?Na prawde"... brak kobity...."?? 

gorem
3 547
gorem 3 547
#2106.11.2007, 21:48

gdyby nie Roman wialo by ta sama nuda co na Perth ;PP

gorem
3 547
gorem 3 547
#2206.11.2007, 21:48
Profil nieaktywny
RomanP
#2307.11.2007, 09:41

mufka kobita jest .. jest.. heheh.. przece widac zem jom intelygent:)

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis