W dniu 3.11.2007 skradziono mi portfel w pracy,w ktorym na moje nieszczescie byl moj dowod osobisty,czesto zdarza sie ze zlodziej wyrzuca dokument zadawalajac sie pieniedzmi,dlatego jesli ktos slyszalby o znalezionym dowodzie bylbym wdzieczny....
hmm nie wiem jak wy macie ale ja nie nosze przy sobie zadnych dokumentow - nawet prawka (chyba ze jade gdzies dalej) bo i po co - zreszta nauczylo mnie doswiadczenie znajomego z pracy ktoremu w pierwszym dniu wcielo dokumenty i 23 funty
Do ambasady wyrobic paszport,poniewaz dowod osobisty to jedyny dokument ktory posiadalem by przekroczyc granice,na drive license nie wroce do kraju heh
W dniu 3.11.2007 skradziono mi portfel w pracy,w ktorym na moje nieszczescie byl moj dowod osobisty,czesto zdarza sie ze zlodziej wyrzuca dokument zadawalajac sie pieniedzmi,dlatego jesli ktos slyszalby o znalezionym dowodzie bylbym wdzieczny....