Do góry

Zlodziejstwo

Temat zamknięty
Bleeds
9
Bleeds 9
06.11.2007, 14:49

W dniu 3.11.2007 skradziono mi portfel w pracy,w ktorym na moje nieszczescie byl moj dowod osobisty,czesto zdarza sie ze zlodziej wyrzuca dokument zadawalajac sie pieniedzmi,dlatego jesli ktos slyszalby o znalezionym dowodzie bylbym wdzieczny....

Profil nieaktywny
RomanP
#106.11.2007, 15:47

a na policyje zglosiles...

BD.K
20 493 1
BD.K 20 493 1
#206.11.2007, 15:50

hmm nie wiem jak wy macie ale ja nie nosze przy sobie zadnych dokumentow - nawet prawka (chyba ze jade gdzies dalej) bo i po co - zreszta nauczylo mnie doswiadczenie znajomego z pracy ktoremu w pierwszym dniu wcielo dokumenty i 23 funty

Profil nieaktywny
lamacz
#306.11.2007, 16:18

A ja zawsze kapuste mam w tylnej, prawej kielni. Ale nie daj Boze jak ktos zrobi podjazd.  ;-)

Profil nieaktywny
RomanP
#406.11.2007, 20:39

lamacz do ciebie robia podjazd ale jak juz majtek nie masz:) hahahahahah

Profil nieaktywny
RomanP
#506.11.2007, 20:40

a na powaznie to lepiej zglosci mendom... bo po co byc podejrzany itp... widzieliscie film podejrzani..?? fajny ale nic nie ma z tematem:)

KUCHARZ!!
28
#606.11.2007, 21:36

przejdz na policje jak ktos znalazl to napewno tam znajdziesz

jatoch
3 319
jatoch 3 319
#709.11.2007, 16:28

prosze, az czterech uczestnikow forum wie cos o twoim dowodzie, swiat jest maly

Profil nieaktywny
RomanP
#809.11.2007, 16:29

jatoch a ty nie spisz??

endriu2228
93
#909.11.2007, 17:00

moja dziewczyna kiedys zgubila dowod i ktos byl na tyle oki ze napisal na forum ze znalazl wiec moze tobie tez sie poszczesci

Bleeds
9
Bleeds 9
#1010.11.2007, 12:16

Sprawa kradziezy zostala zgloszona na drugi dzien na policji,najgorsze ze czeka mnie wycieczka do Edynburga.i wydatek pechowa ta Szkocja

Profil nieaktywny
lamacz
#1110.11.2007, 12:26

A dalaczego do Edi ?

Profil nieaktywny
lamacz
#1210.11.2007, 12:27

dlaczego ma  byc

Bleeds
9
Bleeds 9
#1310.11.2007, 12:28

Do ambasady wyrobic paszport,poniewaz dowod osobisty to jedyny dokument ktory posiadalem by przekroczyc granice,na drive license nie wroce do kraju heh

Karol
71
Karol 71
#1410.11.2007, 12:32

no to lipa ale podobno zawsze lepszy klon niz lipa

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis