napiszcie gdzie pracujecie jezeli nie chcecie podac nazwy firmy to podajcie stanowisko pozdrawiam
asda - kasjerka
A po co ci to?
pracuje na farmie ..ujezdzam patatajce:P
napiszcie gdzie pracujecie jezeli nie chcecie podac nazwy firmy to podajcie stanowisko pozdrawiam