Do góry

KTO MIESZKA W PERTH ALBO OKOLICACH

Temat zamknięty
Yoyoyo
1 709
Yoyoyo 1 709
21.04.2007, 14:50
Profil nieaktywny
kowboj3
#12107.10.2007, 14:17

i ja tez mieszkam w perth planowany staly pobyt 3 miesiac leci

tomasz
31
tomasz 31
#12209.10.2007, 11:27

hej ja tez mieszkam w perth to juz 7 miesiecy zlecialo

Dolys
9 478
Dolys 9 478
#12309.10.2007, 11:54

aberdeen

tomasz
31
tomasz 31
#12411.10.2007, 16:14

hej to znowu ja,mozna powiedziec ze 6 miesiecy,bo 3 tygodnie bylem w szpitalu,niemilo to wspominam

Profil nieaktywny
mobil1
#12511.10.2007, 20:41

siemka wszystkim ja tu juz ponad 3 latka  szczerze do konca nie znam tego miasteczka :):):)pozdro

tomasz
31
tomasz 31
#12612.10.2007, 12:26

ja to tylko poznalem centrum i okolice asdy:) pozdrawiam

Pavcio
8
Pavcio 8
#12713.10.2007, 12:45

ja od 2 dni mieszkam w perth hehe pozdrawiam gdzie wy sie chowacie??:P

Yoyoyo
1 709
Yoyoyo 1 709
#12813.11.2007, 19:59

moze ktos jeszcze?

asiak
57
asiak 57
#12913.11.2007, 22:59

ja mieszkam od 2 lat a na wyspach jestem 6 lat

Profil nieaktywny
osa_01xxx
#13014.11.2007, 09:33

Juz prawie 11 lat. Jak ten czas leci.....

osman86
18
osman86 18
#13115.11.2007, 10:43

niewiecie czy jest tam u was jakas praca bez znajomosci jezyka??

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis