J/W
i ja tez mieszkam w perth planowany staly pobyt 3 miesiac leci
hej ja tez mieszkam w perth to juz 7 miesiecy zlecialo
aberdeen
hej to znowu ja,mozna powiedziec ze 6 miesiecy,bo 3 tygodnie bylem w szpitalu,niemilo to wspominam
siemka wszystkim ja tu juz ponad 3 latka szczerze do konca nie znam tego miasteczka :):):)pozdro
ja to tylko poznalem centrum i okolice asdy:) pozdrawiam
ja od 2 dni mieszkam w perth hehe pozdrawiam gdzie wy sie chowacie??:P
moze ktos jeszcze?
ja mieszkam od 2 lat a na wyspach jestem 6 lat
Juz prawie 11 lat. Jak ten czas leci.....
niewiecie czy jest tam u was jakas praca bez znajomosci jezyka??
J/W