Do góry

Kto od wrzesnia zaczyna studia w Stirling???

Temat zamknięty
cute732
175
cute732 175
25.03.2008, 11:28

razem ze mna:P

:)
113
:) 113
#125.03.2008, 14:49

dlaczego tam? :)

cute732
175
cute732 175
#226.03.2008, 09:18

dlatego, ze tam sie dostalam:P W Stirling jest mozliwosc robienia BA teaching english as a second language razem z teaching training, nie trzeba pozniej tracic jeszcze roku...Kasiaperth a Ty gdzie sie wybierasz???

:)
113
:) 113
#326.03.2008, 12:03

to extra, bardzo fajne polaczenie. Ja wybieram sie tu  Perth College  na visual communications. takze polamania piora zycze :):)))

cute732
175
cute732 175
#426.03.2008, 16:25

ej tam do Perth College dawaj ze mna;)Powodzenia!!!:))))))))

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis