razem ze mna:P
dlaczego tam? :)
dlatego, ze tam sie dostalam:P W Stirling jest mozliwosc robienia BA teaching english as a second language razem z teaching training, nie trzeba pozniej tracic jeszcze roku...Kasiaperth a Ty gdzie sie wybierasz???
to extra, bardzo fajne polaczenie. Ja wybieram sie tu Perth College na visual communications. takze polamania piora zycze :):)))
ej tam do Perth College dawaj ze mna;)Powodzenia!!!:))))))))
razem ze mna:P