Do góry

part time w wakacje

Temat zamknięty
morgana
3
06.02.2008, 11:15

od razu mowie - nie szukam pracy, przynajmniej nie teraz..
mam pytanie -jak wyglada sytuacja z praca w perth i okolicach w wakacje? przyjezdzam jako au pair i 3 dni moge przeznaczyc na dodatkowa prace np jako cleaner, care assistant lub cos w tym stylu. jak myslicie - znajdzie sie cus?
z gory dzieki

Alan
333
Alan 333
#106.02.2008, 11:29

rozumiem ze masz NIN i HomeOffice.

morgana
3
#206.02.2008, 11:45

i tu jest problem, nie mam. ale mam konto w barclays, wiec juz cos.

jolekm
8
jolekm 8
#306.02.2008, 15:10

ja jade w kwietniu.ale z pobytu tam wiem ,ze nie jest łatwo znalesc prace..mimo,ze posiadam NIN i konto w banku..Home Office jeszcze sie  

jolekm
8
jolekm 8
#406.02.2008, 15:11

nie :)) miało byc

wojtek
1 898
wojtek 1 898
#506.02.2008, 18:31
jacek
723
jacek 723
#607.02.2008, 09:11

home office jest nie potrzebny jesli chcesz pracowac tylko w wakacje bez homa mozna bodajrze miesiac czy dwa pracowac  problem w tym ze masa studentow zjedzie  w wakacje na wyspy i pracy bedzie malo :)

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis