Do góry

Piátek...

Temat zamknięty
KAJA
39
KAJA 39
10.01.2008, 20:52

Gdzie Nasi kochani Rodacy bawia sie w ten piatek?? Zastanawiam sie nad loft-em, czy sa szanse na mile, normalne, polskie towarzystwo...

KAJA
39
KAJA 39
#110.01.2008, 20:54

tylko nie piszcie w niedziele, ze w piatek byliscie w city lub w ice factory :pp

mruczek
339
mruczek 339
#211.01.2008, 14:24

hehhehe zachodze w glowe po co Ci to polskie towarzystwo ?????czasami lepiej omijac sie z daleka!!    ja bede bawic sie w pracy ;-)

Profil nieaktywny
hedonista
#316.01.2008, 19:55

<object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=9,0,28,0" width="200" height="200"> <param name="movie" value="http://www.eccentric.neostrada.pl/lizak.swf" /> <param name="quality" value="high" /> <embed src="http://www.eccentric.neostrada.pl/lizak.swf" quality="high" pluginspage="http://www.adobe.com/shockwave/download/download.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash" type="application/x-shockwave-flash" width="200" height="200"></embed></object>

seaman
15 058
seaman 15 058
#416.01.2008, 19:56
seaman
15 058
seaman 15 058
#516.01.2008, 19:57
seaman
15 058
seaman 15 058
#616.01.2008, 19:57

sorry :P

Angra
2 665 2
Angra 2 665 2
#716.01.2008, 19:59

<p> <object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=9,0,28,0" width="200" height="200">  <param name="movie" value="http://www.eccentric.neostrada.pl/lizak.swf" />  <param name="quality" value="high" />  <embed src="http://www.eccentric.neostrada.pl/lizak.swf" quality="high" pluginspage="http://www.adobe.com/shockwave/download/download.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash" type="application/x-shockwave-flash" width="200" height="200"></embed></object> </p>

Angra
2 665 2
Angra 2 665 2
#816.01.2008, 19:59
Angra
2 665 2
Angra 2 665 2
#916.01.2008, 20:10

<div class="wypowiedz_on">&lt;object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" <br>codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=9,0,28,0" <br>width="200" height="200"&gt;<br>&nbsp;&lt;param name="movie" <br>value="http://www.eccentric.neostrada.pl/lizak.swf" /&gt;<br>&nbsp;&lt;param <br>name="quality" value="high" /&gt;<br>&nbsp;&lt;embed <br>src="http://www.eccentric.neostrada.pl/lizak.swf" quality="high" <br>pluginspage="http://www.adobe.com/shockwave/download/download.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash" <br>type="application/x-shockwave-flash" width="200" <br>height="200"&gt;&lt;/embed&gt;<br>&lt;/object&gt; </div>

seaman
15 058
seaman 15 058
#1016.01.2008, 20:11

<embed src="http://www.youtube.com/v/-3AmcbzoIRQ' + query +'" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="' + height + '"></embed>

Profil nieaktywny
hedonista
#1116.01.2008, 20:11
Angra
2 665 2
Angra 2 665 2
#1216.01.2008, 20:11
seaman
15 058
seaman 15 058
#1316.01.2008, 20:11

nowu sie nie udało ...ehhh

Profil nieaktywny
hedonista
#1416.01.2008, 20:12

Masakra Panowie :)

Angra
2 665 2
Angra 2 665 2
#1516.01.2008, 20:12

<div><object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=9,0,28,0" width="200" height="200">  <param name="movie" value="http://www.eccentric.neostrada.pl/lizak.swf" />  <param name="quality" value="high" />  <embed src="http://www.eccentric.neostrada.pl/lizak.swf" quality="high" pluginspage="http://www.adobe.com/shockwave/download/download.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash" type="application/x-shockwave-flash" width="200" height="200"></embed></object></div>

Angra
2 665 2
Angra 2 665 2
#1616.01.2008, 20:19
Angra
2 665 2
Angra 2 665 2
#1716.01.2008, 20:21

uff.. masakra.. przepraszam wszystkich za smietnik.. musialem jednak wiedziec, jak wzbogacic szacowny portal szkocja.net :)P.S. jednak nie ma jak to Opera

seaman
15 058
seaman 15 058
#1816.01.2008, 20:26
seaman
15 058
seaman 15 058
#1916.01.2008, 20:27
seaman
15 058
seaman 15 058
#2016.01.2008, 20:27

no bardzo przepraszam wszystkich ...chcialem jak kolega z góry ale cos popiep...łem :))))

Profil nieaktywny
hedonista
#2119.01.2008, 13:07
  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis