Do góry

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich z Perthowa

Temat zamknięty
Fado
4 406
Fado 4 406
01.01.2008, 01:21

 - spełnienia planów, realizacji marzeń, radosci i uśmiechu na codzień..............

jatoch
3 319
jatoch 3 319
#101.01.2008, 01:25

i szybkieego powrotu do polszy

Profil nieaktywny
jachu12
#209.01.2008, 15:11

dzieki. tylko po co wracac?

puchapiwa
45
#309.01.2008, 15:16

ja wiem po cozasilic urzad skarbowypolska jest pod zaborami bylismy podlegli innym panstwom i tak jest do tej pory 

mruczek
339
mruczek 339
#411.01.2008, 14:39

Fado  DZIEKUJEMY ZA ZYCZENIA  I ZYCZE TOBIE TEGO SAMEGO  POZWOLE SOBIE NAWET NAPISAC ZE OD CALEGO PERTHOWA ;-) 

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis