- spełnienia planów, realizacji marzeń, radosci i uśmiechu na codzień..............
i szybkieego powrotu do polszy
dzieki. tylko po co wracac?
ja wiem po cozasilic urzad skarbowypolska jest pod zaborami bylismy podlegli innym panstwom i tak jest do tej pory
Fado DZIEKUJEMY ZA ZYCZENIA I ZYCZE TOBIE TEGO SAMEGO POZWOLE SOBIE NAWET NAPISAC ZE OD CALEGO PERTHOWA ;-)
- spełnienia planów, realizacji marzeń, radosci i uśmiechu na codzień..............