Z danych udostępnionych przez Departament Pracy i Emerytur wynika, że Polacy - największa grupa imigrantów w latach 2011-12 - upodobali sobie Irlandię Północną, a w Londynie najlepiej czują w zachodniej dzielnicy Ealing.
[img id=1463326]Polacy byli największą grupą imigrantów w dwóch ubiegłych latach. Fot. garryknight (CC BY-SA 2.0)[/img]

