Do góry

Nasz zespół

Dorota Peszkowska, Redaktor Naczelna ([email protected]), imigrantka z powołania, pisarka z przypadku, tematyką polonijną zajmuje się od 2014 roku. Lubi podejmować zagadnienia polityki społecznej. Dla Emito.net pisuje artykuły i redaguje nadesłane teksty. Współzarządza stroną główną serwisu oraz jego kontami na mediach społecznościach. Poza pracą członkini zarządu Interaktywnego Salonu Piszących w Szkocji i dorywcza uczestniczka szkockich akcji prospołecznych.

Jacek Różalski, Dziennikarz/Redaktor ([email protected]). Przez 13 lat pracował kolejno w redakcjach Metra, Gazety Stołecznej i Gazety Wyborczej. Był tam dziennikarzem i redaktorem serwisów internetowych. W Emito.net poza pracą dziennikarza i prowadzeniem strony internetowej zajmuje się realizacją materiałów wideo. Skończył Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. W pracy najbardziej lubi kontakt z ludźmi. Pasjonuje go historia, genealogia, fotografia i podróże. Jest brytofilem.

Anna Marecik, ([email protected]) od 2008 roku konsekwentnie porusza się w świecie sprzedaży - począwszy od pracy telemarketera, skończywszy na projektach budujących nowe działy obsługi klienta telefonii komórkowej. W Emito.net zajmuje się opieką nad stałymi reklamodawcami i nawiązywaniem nowych kontaktów, szczególnie na terenie Anglii, Walii i Irlandii Północnej. Po pracy ceni sobie czas spędzony z najbliższymi, koniecznie z grami planszowymi i dobrą muzyką w tle.

Joanna Durlik, Advertising & Sales Manager ([email protected]) jest studentką drugiego roku inżynierii lądowej na Uniwersytecie Edynburskim. Pierwsze doświadczenia w sprzedaży zdobywała w Polsce na stanowisku doradcy klienta. W Emito.net pomaga polskim biznesom w Zjednoczonym Królestwie dotrzeć do jak największej rzeszy klientów. Jest miłośniczką zwierząt i zdrowego trybu życia.

Karol Chojnowski, Development Manager ([email protected]), jest współtwórcą i współwłaścicielem Emito.net. W 1999 roku rozpoczął studia w Wielkiej Brytanii, które ukończył z dyplomem z Edinburgh Napier University. Karol jest głównym projektantem i programistą Emito.net. Oprócz codziennego prowadzenia firmy i administracji portalu, jest odpowiedzialny za jego rozwój zajmując się budowaniem nowych narzędzi i usprawnień.

Albert Fret ([email protected]) jest współtwórcą i współwłaścicielem Emito.net. Swoją przygodę w Wielkiej Brytanii rozpoczął w 2000 roku jako student. Jest absolwentem Edinburgh Napier University. Zajmuje się prowadzeniem projektów rozwojowych firmy oraz administracją portalu. W 2014 został laureatem nagrody “Wybitny Polak w Szkocji” w kategorii Biznes przyznawanej przez fundację Teraz Polska.

Krzysztof Bobin jest programistą który zbudował “silnik” Emito.net. Dzięki niemu serwisy portalu oraz poszczególne narzędzia działają szybko i sprawnie. Z Emito.net współpracuje od 2008 roku. Krzysiek jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej. W 2013, projekt w którym brał udział jako główny programista, otrzymał nagrodę “Scottish Drupal Website of the Year”. Po godzinach gra w siatkówkę i pasjonuje się motocyklami.