Do góry

O Emito.net

Portal Emito.net powstał w 2004 roku i jest jednym z największych mediów kierowanych do Polaków w Wielkiej Brytanii. Siłą portalu są wysokiej jakości treści publikowane codziennie w formie wiadomości, artykułów i poradników, rozbudowane narzędzia społecznościowe oraz duża i unikalna grupa użytkowników.

Poznaj profil naszego czytelnika wynikający z przeprowadzonego przez Emito.net badania Polskiej Społeczności w Wielkiej Brytanii 2024.

Najważniejsze fakty o Emito.net:

  • Emito.net jest kierowane do 700,000 Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii.
  • Emito.net jest odwiedzane przez 25,000 użytkowników każdego miesiąca, którzy generują w tym czasie 360,000 odsłon stron (dane 2024).
  • 73% odwiedzających Emito.net pochodzi z UK, 22% pochodzi z Polski.
  • Emito.net to najbardziej rozbudowana tablica ogłoszeniowa Polaków w UK w postaci działu Ogłoszeń oraz Katalogu firm. Emito.net to również największa polska społeczność w UK z 4 mln komentarzy.

Emito.net kierowane jest do osób mieszkających w Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej oraz zainteresowanych przyjazdem do tego kraju. Użytkownicy Emito.net to ludzie ciekawi świata, przedsiębiorczy, mobilni i korzystający z możliwości, jakie daje zjednoczona Europa.

O firmie

Właścicielem Emito.net jest firma Efero LLP zarejestrowana w 2005 roku, z siedzibą w Edynburgu w Wielkiej Brytanii. Założycielami oraz właścicielami firmy są Albert Fret i Karol Chojnowski.

Efero LLP powstało nadając podstawy prawne uruchomionej w 2004 roku, tuż po wejściu Polski do Unii Europejskiej, stronie internetowej Edynburg.net. Lokalna strona dla Polaków w Edynburgu szybko ewoluowała w Emito.net oferując narzędzia obejmujące swym zasięgiem całą Wielką Brytanię. Czytaj więcej w Historia Emito.net.