Do góry

mieszkanie

Temat zamknięty
rekin
648
rekin 648
21.05.2008, 09:54

Mieszkanie z hausingu czy councilu?które lepsze?

Atena
167
Atena 167
#122.05.2008, 17:59

z hausingu zazwyczaj sa w lepszym stanie (choc zdarzaja sie wyjatki), z councilu, najczesciej sa w okropnym stanie, ale po ok. 5-ciu latach masz moziwosc do tanszego wykupu takiego mieszkania.

poli
3 676
poli 3 676
#223.05.2008, 12:39

max discoun na wkupie z councila to max 16tys wiec nie jest to jakis wielki bizness - to mniej niz to co wywalisz na czynsz przez te 5 lat

kama
3 453
kama 3 453
#323.05.2008, 12:47

w glasgow council nie ma juz swoich mieszkan-pozbyl sie ich,na rzecz housingow w 2003r,wiec jesli jestes z glasgow to wlasnie takowe mozesz wynajac.max.znizka to 15 tys funtow.mozliwosc wyboru i tak bedziesz miala ...niewielka.

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis