z hausingu zazwyczaj sa w lepszym stanie (choc zdarzaja sie wyjatki), z councilu, najczesciej sa w okropnym stanie, ale po ok. 5-ciu latach masz moziwosc do tanszego wykupu takiego mieszkania.
w glasgow council nie ma juz swoich mieszkan-pozbyl sie ich,na rzecz housingow w 2003r,wiec jesli jestes z glasgow to wlasnie takowe mozesz wynajac.max.znizka to 15 tys funtow.mozliwosc wyboru i tak bedziesz miala ...niewielka.
Mieszkanie z hausingu czy councilu?które lepsze?